Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

FastATA MKI atd.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    FastATA MKI atd.

    Někde jsem slyšel, že FastATA MKI koliduje s... a teď si právě nevzpomínám s čím, jestli s 060 nebo s WB3.9 nebo kýho výra. Nevíte náhodou, neslyšeli jste o něčem? Uvažuju o nákupu, ale aby to pak nezlobilo.


    Když už jsem u toho ptaní: je asi jen na mým uvážení, jestli objednám klávesnici německou nebo anglickou - problém s funkčností nebo totálně odlišným rozložením kláves nepředpokládám, je to tak?


    A poslední: objednal jsem Floppy emulator HxC a lotharek mi poslal tyto informace k platbě:

    Ptatnošč w wysokošci 82.00 EUR prosimy przelač na konto PayPal:
    Millenium BIGBPLPW
    PL 81 1160 2202 0000 0000 4364 4884
    Dane do przelewu
    FHU Przemyslaw Krawczyk
    Przemyslaw Krawczyk
    Przyjazni 36b/10
    41-103 Siemianowice Slaskie

    Toto je k platbě pouze a jen na PayPal účet? Protože když to zkusím zadat do klasickýho formuláře pro přeshraniční převod z účtu, hodí mi to hlášku, že IBAN není ve správném formátu.

    díky

    #2
    Na platbu PayPal ti staci email a castka myslim.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      To právě vím, ale když jsem to četl...

      Komentovat


        #4
        IBAN calculator

        Ked to zadam na stranku: http://www.ibancalculator.com/iban_validieren.html mne vypise ze IBAN je v poriadku. Zadaval som samozrejme toto: PL81116022020000000043644884

        Inak nezabudni na poplatok za zahranicny prevod. Moja slavna banka (SLSP) si uctuje 10,- euro za platbu. Mozno to mas lacnejsie, ale bacha na to. Paypal je vyrazne lacnejsi. Alebo potom pouzit mBank, ty to maju za par supov (do krajin SEPA).
        Naposledy upravil voodoo; 10.03.2011, 10:55:25. Důvod: doplnenie
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #5
          O: FastATA MKI atd.

          Nemáte, prosím, někdo náhodou ověřený ovladač na FastATA ve verzi LITE? To, co lze stáhnout ze stránek Elboxu, mi nechodí.

          Přesně řečeno: po vbastlení řadiče připojím na primary port CF-ku a systém naběhne. Nainstaluju driver (FastATA'99v71a34) - proběhne bez hádrhele a nehlásí, že by FastATA nebyl přítomen, jak to při instalaci bez řadiče dělá - zdá se tedy, že ho ovladač "vidí". Pak dám ovšem restart - a ouha! Disk DH0 není nainstalován - prostě mi ho rozhodí tak, že se tváří jako nenaformátovaný. Rád bych tedy zkusil jiný ovladač, ale spíš se bojí HW problému.

          Díky!

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X