Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Skutečný disk pod WinUAE - všechny oddíly

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Skutečný disk pod WinUAE - všechny oddíly

    Dostal se mi do ruky disk od jednoho z bývalých scenerů, abych se pokusil vytáhnout data. Problém je v tom, že disk má velikost 20GB, ale po připojení vidím jen dva oddíly Workbench a Work, celkově kolem 8GB. Na disku se mají nacházet i další oddíly, ale na ty se nemůžu nijak dostat.

    Někde jsem už o tomhle problému četl, nevíte někdo z paměti, čím by to mohlo být?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    No já bych ho zkusil připojit pod MorphOSem, klidně přes USB redukci. No a pak bych se na něj mrknul mounterem nebo HD configem. Co naplat, MOS je v tomhle nejlepší.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      Bud je tam hack na FF alebo ho pripajal cez 4xEide

      Alebo ho skusit pripojit cez Elbox 4xEide alebo FastATA. Ale bezpecnejsie zrejme bude ten MorphOS. Len hadam, s tymto som sa este nestretol.
      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

      Komentovat


        #4
        Tak je pravda, že původní majitel měl 4xEIDE, neb to hlásí jeho nepřítomnost při startu. Zkusím nastartovat ten MOS.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Vpodstatě stejný problém byl u disku Lahveho (ale ten si neni jistej, kolik tam měl oddílů). Pokud tedy vymyslíš nějaký způsob (u mě MOS nepřichází v úvahu ), tak bych to taky zkusil.

          Komentovat


            #6
            USB->IDE redukci mám, MOS taky...
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              OK, vemu ho sebou až mi bude líp. Snad ho ještě rozchodíme, je takovej nemocnej.

              Komentovat


                #8
                Právě to jdu tady v práci zkusit. Dám vědět jak to dopadne.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Tak, ne. Pod MOSem vidím jen ty dva oddíly, stejně tak pod OS4 i Win. Asi tam těch oddílů víc prostě neměli a já se s tím patlám zbytečně.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Co to je za scenery? Takže na těch dvou oddílech nejsou žádné zapomenuté poklady? :/

                    Komentovat


                      #11
                      Vůbec nic, jenom upravený OS3.5
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Kazdopadne doporucuji pres UNetBootIn nainstalovat na USB Clonezillu a na PC ulozit image HDD do souboru.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X