Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Workbench disketa

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Workbench disketa

    zdravim,

    podarilo sa mi splasit A500, bohuzial bez akehokolvek prislusenstva, zdroj som vyriesil atxovym, obraz zatial mono kym nezozeniem konektor, avsak na to, aby som tam nieco spustil, potrebujem disketu s workbenchom

    nasla by sa v bratislave nejaka dobra dusa, ktora by bola ochotna mi jednu taku vyrobit?

    dakujem

    #2
    O: Workbench disketa

    Zajtra sa mrknem, ci mam nieco take doma [3.1 mam, ale 1.3 musim zohnat ], pripadne ak by mal niekto nejake to DMSko... Ked ho ziskam, hodim ho na disketu a niekde Ti ho odovzdam.
    ???

    Komentovat


      #3
      O: Workbench disketa

      V případě potřeby dej vědět, pošlu ti ho mejlem.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: Workbench disketa

        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
        Zajtra sa mrknem, ci mam nieco take doma [3.1 mam, ale 1.3 musim zohnat ], pripadne ak by mal niekto nejake to DMSko... Ked ho ziskam, hodim ho na disketu a niekde Ti ho odovzdam.
        dakujem

        workbenchovych adfiek mam z tosecu plno, len mi chyba moznost to dostat na disketu

        Komentovat


          #5
          O: Workbench disketa

          OK, ja uz nejake mam, tak zajtra zapnem Amigu a nablitzujem to. Hod mi zatial do PM na Teba telefen - v stredu som v BA, tak sa ozvem.
          ???

          Komentovat


            #6
            O: Workbench disketa

            Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
            OK, ja uz nejake mam, tak zajtra zapnem Amigu a nablitzujem to. Hod mi zatial do PM na Teba telefen - v stredu som v BA, tak sa ozvem.
            vdaka za disketu, dostal som sa k tomu len cez weekend, bootnut to bootne avsak nedostanem sa do preferences (aby som nastavil serial port), pretoze read error (tazko povedat, ze ci je na vine disketa alebo mechanika)

            stravil som par hodin roznymi pokusmi ako dostat nejaku vhodnu binarku cez seriak do ramdisku (to osekavanie dat serial port driverom je desne "prijemna" vec), do uspesneho ciela som vsak nedorazil (chcel som povodne pouzit amiga explorer, ale ten potrebuje nastavenie 19200 baudrate a default vyzera byt 9600)

            tak som si povedal, ze tadeto cesta nevedie, pridratoval som nejaku 3.5" fdd k dev boardu a skusim si zbastlit zapisovanie adfiek na disketu mimo amigy

            drzim si palce

            Komentovat


              #7
              O: Workbench disketa

              hlasim uspech, workbench zapisany, nabootovany

              Komentovat


                #8
                O: Workbench disketa

                Super, ako si to nakoniec vyriesil?
                ???

                Komentovat


                  #9
                  O: Workbench disketa

                  Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                  Super, ako si to nakoniec vyriesil?
                  pripichol som disketovu mechaniku k vyvojovej doske, tu pripichol k pc, nejak pobastil sw aby to spolu nejak komunikovalo a po mnohych pokusoch a omyloch (s fpga som doteraz nikdy nerobil) mi to zapisuje adfka na disketu

                  takze sa mozem vykaslat na nejake seriaky a vyrobit si disketu priamo
                  Přiložené soubory

                  Komentovat


                    #10
                    O: Workbench disketa

                    Ale to je rozkošná hračička, rozpovídej se nám tady trochu o ní...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Workbench disketa

                      To vypadá fat hodně dobře... co to všechno umí, k čemu se to připojuje, kolik to stojí, kdo to dělá?
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: Workbench disketa

                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        To vypadá fat hodně dobře... co to všechno umí, k čemu se to připojuje, kolik to stojí, kdo to dělá?
                        Jak slon v porcelánu...

                        Musíš na něj pomalu a s citem, je tu novej, tak ať se nám chlapec nevyplaší, sakra...

                        Komentovat


                          #13
                          O: Workbench disketa

                          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                          Ale to je rozkošná hračička, rozpovídej se nám tady trochu o ní...
                          digilent nexys2 doska so spartan 3e 1200k, floppina pripojena cez 74hc14, nejake tie odpory na pullupy vystupov z fdd

                          doska je pripojena k pc cez usb, kvoli programovaniu a komunikacii (digilent dodava dll s jednoduchym api na komunikaciu medzi pc a fpga)

                          v pozadi cinsky logicky analyzator na analyzovanie mojich nelogickych chyb

                          vacsina logiky je na strane pc, naseekuje na track0, poslem cez usb jeden track (resp. head) dat prevedenych na mfm a poviem fpga, nech to zapise
                          potom head1, potom seek na track 1, etc

                          Komentovat


                            #14
                            O: Workbench disketa

                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            To vypadá fat hodně dobře... co to všechno umí, k čemu se to připojuje, kolik to stojí, kdo to dělá?
                            zatial to umi len zapisovat amigove diskety, pretoze to je vsetko co som potreboval
                            stoji to vela, pretoze som to bastlil na fpga doske, ktoru som tu mal (povodne som to chcel robit na ARM doske, ktoru som si minule kupil na ebayi, ale kedze sa mi ju nepodarilo lokalizovat, tak som si povedal, ze skusim fpga, nech si to trochu skomplikujem )

                            Komentovat


                              #15
                              O: Workbench disketa

                              No já se picnu. Další borec co si jen tak pocukruje desku součástkama a chodí to
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X