Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

    A budete se mi smát, a budete mi nadávat, ale jsem v tomhle LAMA, takže k otázce:
    Jde nějak pustit zvuk z Amigy přes aktivní repráky, (to znamená vlastně přes zesilovač)? Nemám zvukovou kartu, teda signál z cinchů. Nekamenujte mně.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    #2
    O: Zvuk

    ja to měl propojený audio výstup ze zadní strany do zesilovače obyčejným kablíkem cinch cinch, ale jen jako 2+2kanály to co je v základu výstup bez zvukovky u A1200
    A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

    Komentovat


      #3
      O: Zvuk

      Nestačí k tomu normální kabel 2x Cinch -> 3.5" Jack (nebo podle typu konektoru na zesilovači) a normálně to připojit na nějaký volný vstup na zesilovači?
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: Zvuk

        To je právě to co nevím, neznám sílu výstupního signálu, a tam jsou nějaké ty rozdíly, alespoň jsem to tak dostal podané. Mohl by odejít jeden z čipů, (ten co obsluhuje in out?). Přímo do zesilovače by to asi šlo, tam je extra vstup, teď si nevspomenu jakže se nazývá, ale u aktivních repro je vstup jen přímo pro výstup ze zvukovky,... ale už se zaplétám, prostě tomu nerozumím. Možná by to chtělo jen nějak ošetřit sběrnici, asi kecám, tak fakt nevím.
        Naposledy upravil Dedy; 29.03.2011, 19:07:16.
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #5
          O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

          Jasně že to jde úplně v pohodě, na jakýkoliv PC bendičky. Na co by tam asi jinak ty dva výstupy byly? V monitorech např. C= 1084 je taky zesilovač. Potřebuješ jenom tohle:

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: cinch_redukce.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 72,6 KB
ID: 106359

          Problém je, že se to normálně neprodává (nebo jsem to aspoň nenašel), takže jsem si to nechal udělat, z kvalitních pozlacených konektorů. Zajímavý je, že obráceně (cinch samice vs 3.5mm samec) se prodává úplně všude.
          Naposledy upravil Predseda; 29.03.2011, 19:17:07.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

            Sice nevím proč máš na konci samici (asi na prodloužení???), ale kabely se dají normálně koupit.

            NEJCENY.cz, počítače, elektro, satelity, foto, telefony, zahrada, auto, sport, CROCS


            NEJCENY.cz, počítače, elektro, satelity, foto, telefony, zahrada, auto, sport, CROCS


            Používám druhý kabel a bez žádných problémů... Nevidím důvod, proč by se mělo něco pálit.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

              Takže tohle by mělo být ono? cinch z Amigy do redukce, a do zesáku v subwooferu ????? Pevně doufám, a zatím dík, zatím... zítra to odzkouším, dnes to už nestihnu.


              Už to vidím i u Jardy, zrovna jsem fotil, takže OK a opět dík...
              Přiložené soubory
              Naposledy upravil Dedy; 29.03.2011, 19:33:42.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                Tak smůla, přece jen budu potřebovat taky tu samici, je tam samec, a je natvrdo. Takže nabízím na výměnu tyhle dva kousky za jakoukoliv redukci 2xcinch-samec na 3,5mm stereo jack-samice.

                Ten druhý kousek je 2x jack mono to stereo 3,5mm
                Přiložené soubory
                Naposledy upravil Dedy; 29.03.2011, 20:31:17.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                  Ten první kabel by ti měl posloužit stejně dobře.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                    Už leta používám tu samou redukci jako Předseda (koupeno v Nedisu za cca 25,- Kč) a na vysvětlenou pro Probera, proč je tam na konci ta samice - fšechny aktivní repro pro PC jsou zakončený jackem samcem (zelenýn)...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                      A jo vlastně. Člověka zblbnete

                      To bude tím, že mám trochu jiné sluchátka s vlastním zesilovačem a tam je vstup na samce.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                        Dedy a co mas za repraky? Nie, ze by ste to uz nevyriesili, ale zaujimalo by ma, co to je za model, ked pises, ze ides do subwooferu...
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                          Pokud si pamatuju dobře, tak Logitechy nebo Creativy. Ty mají veškeré vstupy právě na subwooferu.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Pokud si pamatuju dobře, tak Logitechy nebo Creativy. Ty mají veškeré vstupy právě na subwooferu.
                            Já vím, ale stejně jako Předseda potřebujujacka samici, jak píšu výše, kablík je v repro napevno, a je to samec.

                            Jj, dobře si pamatuješ, Logitechy, ale pro nedostatek místa v novém bytě musely pryč, teď mám jen asi 5 let staré Fujitsu-Siemensovské repra 2+1, ale nějak nemůžu najít papíry a nevzpomenu přesně název.
                            Naposledy upravil Dedy; 30.03.2011, 22:43:00.
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #15
                              O: Výstup zvuku z Amigy na zesilovač

                              Ty potřebuješ tohle - http://obchod.nedis.cz/signys/signys...01456100100062

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X