Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pegasos II - AmigaOS kompatibilní PCI karty

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pegasos II - AmigaOS kompatibilní PCI karty

    Seznam věcí, které fungují pod MorphOSem je přímo na stránkách MOS teamu. Ale seznam věcí, které jedou pod OS4 u hyperionu není. Mám v Pegu ještě dva volné PCI sloty. Jasně už vím, že do nich nebudu dávat ani zvukovku a ani síťovou kartu. Původně jsem se domníval, že tam vrazím PCI wifi, ale asi si budu muset nechat zajít chuť, protože Peg není u autora driveru podporován. Zajímavé je, že starší verze Peg podporovaly, nicméně byl tan nějaký problém s rychlostí. USB2.0 kartu tam mám, MOS už 2.0 podporuje a AmigaOSu by měla přibýt podpora USB2.0 už v příštím update.
    Jaká užitečná PCI karta by se dala ještě do Pega vrazit?
    P.S. Syndrom prázdného slotu je pěkná svině, nicméně ten prázdný paměťový socket mně štval přecijen o hodně víc...
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    O: Pegasos II - AmigaOS kompatibilní PCI karty

    A co tohle ?
    http://www.acube-systems.biz/compatibility/compatibility_41.php
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #3
      O: Pegasos II - AmigaOS kompatibilní PCI karty

      Já mám aktuálně jen SB Live. Nicméně, pokud chceš, můžu ti věnovat PCI SATA řadič (SIL3512), ten ti jednu pozici zabere. S WIFI kartou je jediný problém v tom, že se už nedají vůbec sehnat PCI karty s podporovaným čipsetem. Jinak by to jet mělo bez problémů.

      Jedinou kartou o které v budoucnu uvažuju je Catweasel řadič. Nic víc tam asi dávat ani nemá smysl.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X