Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

    Zdarvim, tak se snažim přehodit amigu do toweru, ale narazil sem na problém, vedle konektoru na klávesnici (pásek) je patice, do které je zapojena redukce na zadní stranu toweru, ale scandoubler na druhé desce je tam zapojen taky, co stím? a žasnu nad tím, který ingeneer vymejšlel ten case, je zcela nelogicky navrženej zevnitř ale to sem nepatří

    #2
    O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

    Infinitiv 2 je docela vzácný a ne příliž rozšířený tower, nevím pořádně o nikom, kdo ho má. Zkus sem hodit pár fotek ;o)

    Scandy interní scandoubler mám teké, ale uložený v šuplíku, nefugnuje mi s LCD monitory
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

      2JamesD: No ale je hezkej zvenku! Scandoubler ti tedy nepojede, ale nevěš hlavu, PAL můžeš tlačit do LCD TV přes SCART a VGA do VGA...

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      Infinitiv 2 je docela vzácný a ne příliž rozšířený tower, nevím pořádně o nikom, kdo ho má. Zkus sem hodit pár fotek ;o)

      Scandy interní scandoubler mám teké, ale uložený v šuplíku, nefugnuje mi s LCD monitory
      Mně s LCD funguje, ale jen s některými...
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

        tak to mě ale hodně mrzí Přijde mi že na Amigu dělalo HW pár firem, ale nedošlo k určité standartizaci, nebo info o tom co dělá ten druhý. Pak to dopadá takhle.je možné klávesnici připojit nějak jinak? Existuje třeba redukce do toho páskového slotu kde je klávesnice připojena standartně v desktopu, (to by mi přišlo jako zcela logickej výrobek)? nebo když ten druhej čip od SD nezapojim tak to asi nepojede co? Mam LCD bez AV, jen VGA a DVI. Když zjišťuju co je s tim problémů tak bych to nejraději vyhodil jdu si projít amigakit jestli něco takového náhodou nedělají. A rozhodně (po tom co sem tower viděl) nevěřim tomu, že když tam dám mediator, tak na něj ještě zapojim turbínu, ta se tam prostě nevejde, ta 030 co v tom byla byla na doraz ke stropu toweru, tak tam majitel raději vyříznul zezhora díru, lamka

        Hezkej je moc, pokud je zadělanej:ú jakmile ho ale vezmu do ruky tak je těžkej a je udělanej z masivního plechu a oplechovanejch plastovejch bočnic, nechápu rovnou mohli bejt plechové ne?

        Komentovat


          #5
          O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

          no helle ho
          AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.


          ale 37 liber . . . Amiga je drahá sranda

          Komentovat


            #6
            O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

            a ještě tohle
            AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.


            dalších 31 liber, a to je cca 1900, jen za to že si připojim klávesnici a myš k amize jdu vyklepat prasátko

            Komentovat


              #7
              O: Infinitiv II - redukce na klávesnici a Scandy Scandoubler

              Ještě toto:



              Mám to s klávesnicí od Infinitivu a vyhovuje mi to - není potřeba redukce. Mám i ten adapter s pětikolíkem, ale nikdy jsem ho nepoužil, tak ani nevím, jestli chodí.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X