Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SAM440 - rozšiřující karta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SAM440 - rozšiřující karta

    Zrovna nedávno jsme se s Proberem bavili o připravované rozšiřující desce SAM440 I/O Expansion Board pro SAM440. Nevíte jak to s ní vypadá?

    Vypadá hodně dobře a celkem by se mi hodila do krámu...

    #2
    O: SAM440 - rozšiřující karta

    Nevím, backplate s ní nepočítá, amigakit začal prodávat VGA kablík zvlášť... taky bych ji bral.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: SAM440 - rozšiřující karta

      Jak jsem ti říkál, nikdy to neuvedou. Prostě se jim to už nevyplatí. Jen na backplate se čekalo skoro dva roky a to je jen pitomý kus plechu.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: SAM440 - rozšiřující karta

        Probe, co zkusit napsat přímo do Acube, ty té angličtině vládněš přeci jenom víc. Tohle by mě fakt jako zajímalo.

        Komentovat


          #5
          O: SAM440 - rozšiřující karta

          Nechci... Psal jsem jim kdysi kvůli backplate a stejný omyl nehodlám opakovat
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: SAM440 - rozšiřující karta

            Co sa vtedy stalo? Znies dost traumatizovane
            ???

            Komentovat


              #7
              O: SAM440 - rozšiřující karta

              V ACube mě celkem natvrdo poslali do zadnice a odkázali na AmigaKit. Tam mě zase odkázali zpět na ACube, jako na výrobce. Tam mi po druhém dotazu už ani neodpověděli. Nakonec se na ně čekalo více než dva roky
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                O: SAM440 - rozšiřující karta

                Okolo Amigy sa vzdy motali hlavne "profi" firmy s neuveritelne klient friendly pristupom. Vidim ze sa nic nezmenilo. A ja som tajne dufal ze s takym pristupom sa clovek bezne stretava len na slovensku...
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: SAM440 - rozšiřující karta

                  Vela slovakov emigrovalo a tiez su niekde zamestnany, takto ich lachko identifikujes, ze kde
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    O: SAM440 - rozšiřující karta

                    Zatím nejlepší přístup jsem zažil v AmigaKitu. Vesalia jsou trochu zmatení, Hyperion moc neodpovídá, Troika mrtvá, Bill McEwen na to sere kompletně. A to jsem mu kdysi nabídl vytvoření modernějších firemních stránek včetně grafického návrhu. Mezi ty lepší firmy patří ještě Cloanto a A-EON.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      O: SAM440 - rozšiřující karta

                      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                      Vela slovakov emigrovalo a tiez su niekde zamestnany, takto ich lachko identifikujes, ze kde
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X