Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Trávníkář / Lawnmower Man

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Trávníkář / Lawnmower Man

    Jakože jsem si pořídil CDTV, tak se koukám po kdejakých hrách. V hlavě mi z kdysi dávné doby utkvěl trávníkář, o kterém se psávalo, že je i jeho CDTV/CD32 verze. Ale teď ať hledám, jak hledám, nikde nic. Takže otázka zní - jednalo se pouze o pomýlenost tehdejších recenzentů, nebo je někde k sehnání?

    #2
    O: Trávníkář / Lawnmower Man

    Ha ha
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Trávníkář / Lawnmower Man

      Tak to zrovna není ono Myslím tu příšernou 3D raytracovačku:
      Excalibur 27 :: Lawnmower Man (Trávníkář) - Zobrazenie obrázku stránky časopisu/diskmagu so zoznamom článkov a ich autorov ktoré sa tu nachádzajú...

      Komentovat


        #4
        O: Trávníkář / Lawnmower Man

        Celkem pochybuju, že by tohle bylo na Amigu.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Trávníkář / Lawnmower Man

          Bylo to pouze pro PC a Sega MegaCD. Takže CDTV by to utáhla taky, ale taková verze pokud vím neexistuje.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Trávníkář / Lawnmower Man

            Inu škoda. Já jsem si to myslel, ale ve skrytu duše tak nějak doufal, protože vím, že coby jinoch jsem tuhle hru chtěl a chtěl jsem i CDTV

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X