Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A600 green screen

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A600 green screen

    Mám takový malý dotaz. Získal jsem A600. Ještě jsem ji ani nerozdělal, zapojil a na monitoru se jen střídá zelená s černou. Co jsem vyčetl, tak se jedná o chybu Chip Ram nebo Agnus. Otázka tedy zní jak s jistotou poznat, že jde o paměti nebo toho Agnuse? A jestli to je opravdu tím. Protože když jsem ji rozdělal, tak nějaký pako vypájelo IDE konektor. Proč, to netuším. A další věcí byla rozšířená pamět, která je zaoxidovaná jako prase. Jestli má cenu se pouštět do opravy. Aby toho nebylo mnohem víc. Žádný z čipů nehřeje nijak výrazně.

    #2
    O: A600 green screen

    Zkus vytahnout tu pridavnou pamet a zapni.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: A600 green screen

      No takhle to jsem zapomněl napsat. Když ji tam nechám, tak je jen černá obrazovka. Když ji odstraním tak zelená/černá furt dokola.

      Komentovat


        #4
        O: A600 green screen

        No jeste me napada zkusit jiny zdroj od Amigy a to je asi vse, co muzes udelat u A600. Pak ti uz zbyva Amigu sverit do rukou odborniku jako je Exa nebo Boboo.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          O: A600 green screen

          Tak zdroj jsem zkusil taky jinej. Stejný výsledek. Jo tak určitě to bude práce pro odborníky. Sem tam něco málo si opravím, jenže v A600 a zrovna ještě u pamětí, ani náhodou.

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X