Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pc-key 1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pc-key 1200

    Tak mi přišel ten zázrak od elboxu. A abych řekl pravdu jsem poměrně rozčarován (asi mou tupostí) nicméně nevím co tam mám připojit Je to toto



    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMAG0053.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 53,4 KB
ID: 112265Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMAG0054.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 68,3 KB
ID: 112266

    čekal sem že to bude na PS/2, jakož to inteligentní předpoklad. Na elbox stránkách neni ani zmíňka pro co to je (PC AT a WIN klávesnice) neni to DIN ani PS/2, a na šasí ve kterém mam amiga klávesnici od infinitivu je taky PS/2 (dokonce funguje i na PC, což mě potěšilo a překvapilo)

    můžete mi prosím poradit co to je za konektor? Já ho bohužel ještě nikde nepotkal

    #2
    O: Pc-key 1200

    tak jo, omlouvám se je to DIN já ho jen dlouho neviděl. Ještě že mam DIN na PS2 redukci klávesnici. Uff trošku se mi ulevilo . . .

    Komentovat


      #3
      O: Pc-key 1200

      Neni problem DIN konektor prepajet na mini-DIN, at nemas v Amize kabelove tago .
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Pc-key 1200

        jj, dohledal sem na netu zapojení jen pro zajímavost, z toho DIN PCkeje sem zapojil propojku DIN 2 PS/2 a pak ještě z PS/2 na USB A ono to nefunguje ale mělo to jářku 8 cm

        Komentovat


          #5
          O: Pc-key 1200

          Škoda že jsi nepočkal, právě jsem tuto redukci nahradil jinou (Lyra2).

          Důvod náhrady? PC-Key má problém se stiskem třech a více kláves najednou. Nelze na tom hrát třeba multiplayer (více lidí na jedné klávesnici).
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Pc-key 1200

            no já to tu psal před měsícem a něco, že si to objednávám a ono to měsíc trvale než to z elboxu dorazilo, no neva Lyru 2 sem chtěl taky, ale podle obrázku sem pochopil, že se ta destička nacvakává na ten samej šváb, jako mam interní scandoubler, takže bych ji asi neupotřebil ty klávesy mi nevadí, jelikož sem tu sám amigista/atarista, takže multiplayer nehrozí Nicméně, právě mi kámoš přeletovává ten DIN na PS2, tak doufám že podle návodu na netu co sem mu našel to bude fungovat. zde jest:


            jen pro info.

            Komentovat


              #7
              O: Pc-key 1200

              tak to funguje mam radost a kámoš je génius teď už jen ten zvuk

              Komentovat


                #8
                O: Pc-key 1200

                Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                jj, dohledal sem na netu zapojení jen pro zajímavost, z toho DIN PCkeje sem zapojil propojku DIN 2 PS/2 a pak ještě z PS/2 na USB A ono to nefunguje ale mělo to jářku 8 cm
                PC USB klávesnice, pokuď nemá v krabici přibalenou fialovou redukci na PS/2, většinou nebude po připojení do redukce (dodané od něčeho jiného) fungovat, jelikož neumí obsloužit PS/2 přenosový protokol...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X