Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sam460ex Lite

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sam460ex Lite

    Čaute chlapi,

    sorry že som toto Vaše útulné fórum našiel až teraz. Chcel by som vedieť či niekto z Vás rozmýšľa o kúpe sam460-tky lebo ACube robia limitovanú akciu na takzvaný 'Lite' model. CPU je naklokovaný na 1GHz a rýchlosť PCI je zväčšená inak je to nezmenené.

    Za 599 euro dostanete dosku s 512MB ram a AOS4.1 (ramka sa dá vždy dokúpiť neskôr samozrejme).

    tu je priamy link: http://www.acube-systems.biz/index.php?page=news&id=87

    pozdravuje

    frankie

    #2
    O: Sam460ex Lite

    Neuvažuju o tom, vzhledem k tomu, že jsem koupil něco jinýho. Ale jinak si myslím, že je to relativně kulantní nabídka.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: Sam460ex Lite

      Od doby co jsem kupoval svou Sam440 to ACube dokázala hodně dobře vyladit a nebál bych se toho. Parametrově se to teď už se snad srovnávat s Pegasosem II. Pokud uvažuješ, že se po těch letech znovu vrátíš k Amize, tak tohle je ideální cesta.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: Sam460ex Lite

        Má jí u nás už někdo? Mohli bychom udělat výkonostní testy - Sam440, Sam460, A1, Pegasos atd... Celkem by mě to zajímalo.

        Komentovat


          #5
          O: Sam460ex Lite

          No veď to, ak ju niekto naozaj má ozvite sa Predtým ako oplieskam 500euro by som tiež najradšej dozvedel čo najviac o tejto slečne .

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X