Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

E/Box

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    E/Box

    Tak mě infinitiv Tower II opět vytočil do ruda Fakt je to mizernej kus plechu, postavenej bez nějakého uvažování, po hromadě nutných úprav, mě opět dostal tim, že když jsem do FD pozice dal original A1200 flopinu, tak tam nejde pořádně nasadit čelní maska. Když ji tam dám, tak se zamáčkne čudlik od disketovky a nejde pracovat s disketama. Proč to píšu

    všiml sem si že na efuzine mají skladem E/Box 1200. Když si ho koupim má s tim někdou takovou zkušenost že funguje s amiga HW ok? nerad bych zase naletě jako IT II, pro zájemce ho nafotim a dám na aukro, po mejch úpravách a tunningu se dá pro normální amču použít Nicméně detalních fotek se tu válí hromady v jinejch mejch tématech

    #2
    O: E/Box

    E/Box je určitě větší než infinitiv... http://amiga-hardware.com/showhardware.cgi?HARDID=1325
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: E/Box

      E/Box 1200 je dobrej tower, měl jsem v něm kdysi mediator a úplně v pohodě. Kvalitní provedení, spousta místa. Doporučuju.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        O: E/Box

        díky za odezvu.Zkusil sem si ho na efuzine koupit a nepustí mě to přez ZIP kód a taky nevim kam zadat že to je do čr. a celé je to polsky Na fotkách se mi designově líbí, tak už jen jaké to bude v reálu nemá ho náhodou někdo na prodej?

        Komentovat


          #5
          O: E/Box

          Mám, kolik nabízíš? (vyřešíme v SZ)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: E/Box

            ja som ho zohnal v Polsku tiez, este cakam ze mi dojde postou, tiez som pocul samu chvalu na EBOX.
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X