Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Elbox FAST EIDE MK III

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Elbox FAST EIDE MK III

    zdravim, prozatím jsem ještě vlastníkem toho řadiče. Ale jak jsem dnes zjistil od jednoho pána tak mi k tomu chybí takovej protikus co se nacvakne na čip. Tenhle můj byl při zakoupení i s boardem naletovanej drátkama přímo na ten čip. Neměl by někdo navíc ten original nacvakávací kus? Pokud ano, tak ač je to blbé, bych si ten řadič nechal Nevím jaká by mohla být cena tohoto "dílu", pokud by ho někdo chtěl prodat tak třeba 500? určitě bychom se dohodli.
    díky moc

    #2
    O: Elbox FAST EIDE MK III

    Tak jestli je to ten, co ho prodáváš na Aukru a máš u něj napsáno - "Amiga FAST EIDE MKIII řadič od ELBOX plně funkční!!" tak to si nabíháš tak akorát na pěknej průser a rovnou negativ od potencionálního kupce, jelikož bez toho chybějícího dílu je to zcela nefunkční...

    Původně sem totiž uvažoval, že si na něj přihodím a to, že tam není ten kablík s paticí sem taktéž přehlédl a pokuď by to přišlo bez něj, tak bych taky řval...

    Komentovat


      #3
      O: Elbox FAST EIDE MK III

      nepřišlo by to nefunkční mam k tomu ten protikus, kterým to bylo přiletované. původní majitel to neměl, protože na vedlejšim čipu měl scandoubler, ty dvě destičky přez sebe nešlo zapojit, proto to přiletoval a protikus ztratil
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P4100003.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 165,9 KB
ID: 106423

      Komentovat


        #4
        O: Elbox FAST EIDE MK III

        Nehledě na to, že podle seriového čísla je to MKI, ale třeba nějakej upgrade?

        08 - FastATA 1200 MK-I
        16 - FastATA 1200 Lite (16-bit version)
        18 - FastATA 1200 MK-I with AllegroCDFS
        19 - FastATA 1200 GOLD with AllegroCDFS
        24 - FastATA 1200 MK-II with AllegroCDFS

        Jen pro info...

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X