Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Quake68k a Descent

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Quake68k a Descent

    po dechberoucím Breatlessovi (joooo nádherně to šlape!!!! a v té nové verzi je podporovaná i myš, takže klasické ovládání WSAD a myš!! sem nadšen!, jen ten freelook ) (děkuji Solaris104! ) sem zkusil Quake 1, ale bohužel se nemohu dostat přez chybovou hlášku "AGA_Init Cannot open AGA screen" nastavil sem addbuffers 3000 na DH2 (kde ho mam) ale vždy mi to takto spadne. Jedu přez scandoubler (interní) ale dělalo mi to i na RGB monitoru. Tak výstupem to asi neni, nemáte někdo podobnou zkušenost?

    díky jD7

    #2
    O: Quake68k

    Podle me je nejrychlejsi port pro 68k od ClickBoom, kde vysla i optimalizovana verze pro 060. Pokud nemas, mohu Ti ji poslat. Ja to zkousel hrat na 060/75Mhz a porad se mi to zdalo pomale a nehratelne. Co si pamatuji, tak na Pentiu 75MHz behal Quake slusne.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Quake68k

      007: Máš k tomu dokumentaci ? Na buffery se vykašli, hledej spíš něco jako screenmodeID apod. Nebo použij nějaký spouštěcí gui z Aminetu.
      Naposledy upravil ghh; 07.07.2011, 00:05:51. Důvod: šotek
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        O: Quake68k

        což o to GUI sem měl asi 3 z toho 2 stejný, jen se jinak jenovalo šlo nastavit zvuk, síť, grafiku atd . .. ale pokaždé to spadlo na AGA_Init error cant open aga sreen. Stejně to je na 68k nehratelný i v 320x200 15fps je o ničem, je sice pekný že to amiga spočítá, ale co z toho, když to škube chce to PPC Takže Q68k už neřešim. Spíš bych rád navázal na další hrou. Descent. Stáhl sem si z aminetu několik verzí, nakopíroval k tomu HOG a PIG, spustil, nastavil různá rozlišení pro mapy, hru atd . . . nicméně hra mi po naběhnutí jede cca 3-5 fps. i když změním detaily na low, je to stejné. nesetkal se s tím někdo? Pamatuji si, že kdysi dávno (rok 2000) sem měl 040/40/32mb a descent chodil určitě lépe než tohle s 060 (zkoušel sem verze 0.8 i 0.7 z aminetu). A nebo si to jen špatně pamatuju?

        Komentovat


          #5
          O: Quake68k a Descent

          máš v systému nainstalovanou korektní 68060.library?
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            O: Quake68k a Descent

            To s tou knihovnou mě taky napadlo. A pak bych určitě...jé, jak ono se to jmenuje - fblit? Jo, myslim že FBlit a k tomu BlazeWCP. A pak mi ještě nabíhá v SS OxyPatcher, ale teď si nejsem jistej, zda Descent využívá FPU.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X