Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga600 zombíe - software failure

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Amiga600 zombíe - software failure

    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
    Hehe, to by me zajimalo, jak by si klasifikovala všechny peripetie, které jsem si s Amigama už prošel a procházím já Komatem?
    V tom případě sem já už několikrát mrtvej a znovu reinkarnovanej... A když si představim, že se chystám na akci svýho bastlířskýho života (přehození PPC procesoru na Blizzardu ze 175MHz na 300MHz verzi BGA technologii), tak sem na mrtvici při představě, že to pos..u a šestnáct litrů, co sem za tu kartu tenkrát u Javosoftu dal, bude v hajzlu...

    Mírně nechodivá A600 je proti tomu drobná lapálie...

    Komentovat


      #17
      O: Amiga600 zombíe - software failure

      A já... raději budu mlčet, ať nejsem zase za debila
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        O: Amiga600 zombíe - software failure

        Ale zpátky k tématu - zkus to, co ti tady kluci radili s ROMkou a pokuď to nezabere, prubnul bych ty kondíky. To, jestli jsou vyteklí poznáš tak, že jeden nebo dva (ty SMD) zkusíš mikropájkou nahřát, respektive jejich nožičku a pak je normálně očuchej (fakt si nedělám prdel) a pokuď ucítíš "rybinu", tak jsou zralý na komplet výměnu, páč jsou vyteklí...
        Ono totiž při normální teplotě to není tak cítit.

        Komentovat


          #19
          O: Amiga600 zombíe - software failure

          říkám si jen jestli to mám dělat zítra nebo až po úterním eeg, aby to nebylo poznat

          mistic neboj, nezůstane pin na pinu

          edit. schéma už je na papíře...
          Naposledy upravil natalieCZ; 18.07.2011, 00:05:43.
          A600- burned , PSOne with Display , Nooly's A1200 , A1200 - Blizzard 1230 - 8MB

          Komentovat


            #20
            O: Amiga600 zombíe - software failure

            Autorem citovaného textu je natalieCZ Přejít na původní příspěvek
            deska visuálně vypadá v pořádku, nicméně šla jsem do sklepa hledat joy.. a asi po půl hodině jsem přišla zapnula power a naběhlo to.. tak mě napadá jestli problém nemůže být v teplotě tj. jestli se to nepřehřívá... jinak jsem dneska říkala Noolymu že jsem dostala nabídku na 1200 s monitorem asi za 4litry...
            Offtopic: Tak na to ani nemysli. Za tu cenu, sa teraz predala A1200 s Blizzardom 030 a LCD monitorom. A nie hola A1200 so 100 rokov starym monitorom ! Za holu A1200 nedaj viac ako 1500,- Ck.
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X