Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WarpUP and PowerUP na PPC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WarpUP and PowerUP na PPC

    Rád bych si vytunil WarpUP and PowerUP. Dá se nějak vyřešit, aby mi chodilo obojí najednou?

    V tuto chvíli mi nechodí pořádně ani jedno. Spousta věcí na WarpUP mi vyhodí známý "Sam Jordan" výpis chyb. PowerUP věci, tedy .elf mi na druhou stranu nejdou spustit vůbec, i když jsem předtím "ještě neterminoval na WarupUP".

    Slyšel jsem něco o Blizkicku a jiných emulačních patchích, mátě někdo něco takového a vychytali jste si tím PPC?
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: WarpUP and PowerUP na PPC

    Provozovat soucasne to nejde. Ciste pro PowerUP moc aplikaci neni, takze nema zadny zasadni smysl se tim zabyvat (i kdyz je to puvodni PPC system od Phase5, asi je mnohem horsi, protoze se nechytl). Drtiva vetsina vseho je pro WarpOS a navic je pro nej knihovna PPCLibEMU, ktera emuluje PowerUp na WarpOSu. Sice to neni moc kompatibilni, ale nektere veci se na tom spustit daji. Na PowerUP se klidne vybodni, az na vyjimky pro to nic neni.


    BlizzKick pouzivam, ale nijak zasadne podle me s PPC nesouvisi, tedy alespon ja osobne nevim co s nim vytunit. Pouzivam ho k nahravani nekterych patchu do ROMky, ale nevim o nicem specialne pro PPC. Dulezite je treba nahradit si datatypy, kompresory a podobne systemove veci.

    Mimochodem jsem myslel ze je PowerUP a WarpOS, ale visim ze je to casto oznacovano i jako WarpUP, je to zmatek.
    Naposledy upravil Doda; 19.07.2011, 16:51:13.

    Komentovat

    Zpracovávám...
    X