Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Návod na VooDoo3 3000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Návod na VooDoo3 3000

    kdyby se o to někdo pokoušel a nešlo mu to jako mě a těžko hledal radu, tak podle toho sem to zvládnul i já


    #2
    O: návod na VooDoo3 3000

    Heh, tak gratuluju, já to ani podle tohoto nedal, musel přijít až Wayne a ukázat mi to. No jo, jsem lama, přiznávám ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: návod na VooDoo3 3000

      ona je tam totiž drobná chybka to voodoo.card se totiž musí přejmenovat na voodoo3.card a pak to jede tak jak má a na to sem přišel sám

      Komentovat


        #4
        O: návod na VooDoo3 3000

        Hele, se zeptám trochu offtopic - proč Voodoočka? V testech vychází daleko líp 9250 GeCube. Je u Amigy nějaký speciální důvod tedy, proč Voodoo?

        Komentovat


          #5
          O: návod na VooDoo3 3000

          Kym totiz nenaprogramovali ovladac pre Radeon radu 9000, tak boli voodoo karty to najlepsie (citaj najvykonejsie) co si mohol do amigy pripojit.
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            #6
            O: návod na VooDoo3 3000

            Rozumim, díky

            Komentovat


              #7
              O: návod na VooDoo3 3000

              Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
              Kym totiz nenaprogramovali ovladac pre Radeon radu 9000, tak boli voodoo karty to najlepsie (citaj najvykonejsie) co si mohol do amigy pripojit.
              No já jsem měl svéo času BPPC a G-Rexe a Voodoo3000, později ATI 8500, a určitě byla Atina výkonnější než Voodoo.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: návod na VooDoo3 3000

                Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                No já jsem měl svéo času BPPC a G-Rexe a Voodoo3000, později ATI 8500, a určitě byla Atina výkonnější než Voodoo.
                Ale ATI ovladače pro GREXa přece neexistují. Ovladače pro Radeon jsou jen pro Mediatory, navíc bez hardwarové 3D podpory.
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  O: návod na VooDoo3 3000

                  Jo, tak to už Ti asi neřeknu v čem to bylo, ale je to jak říkám, měl jsem nainstalovaný WarpOS... a to je asi tak vše co si pamatuji, přišel jsem mezitím i o zálohu hadru, někam jsem ji založil a už nenašel, mezitím jsem se totiž asi 3x stěhoval .
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: návod na VooDoo3 3000

                    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                    No já jsem měl svéo času BPPC a G-Rexe a Voodoo3000, později ATI 8500, a určitě byla Atina výkonnější než Voodoo.
                    Iste ze ATI je vykonnejsia, ale kym na ATI neboli ovladace tak bola najrychlejsia karta Voodoo 3000 (pre Amigu). A ATI Radeon 9000 je mladsi surodenec 8500, mimochodom s nizsim vykonom.
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #11
                      O: Návod na VooDoo3 3000

                      No ja robim vsetko podla navodu ale toto tam nemam : 9.From the "Attach settings to" pulldown menu, choose "Board0:Voodoo3" - prave tuto mam napisane no attach . "Board0:Voodoo3" tam nemam ! kua tam


                      1. Remove all traces of RTG software on your system. This inlcudes previous
                      installs of P96.
                      2. Unpack the P96 archive, and run the installer. When asked, choose
                      Cybervision64/3d as your graphics card.
                      3.Copy the Voodoo3.card file from the Mediator archive to libs:Picasso96
                      4.Change the name of the file "CVision" in devs:monitors to "Voodoo3". Also
                      change the icon's name.
                      5. Edit the tooltypes of the newly renamed Voodoo3.info in devs:monitors. The
                      entry "BOARDTYPE=CVision" should be changed to "BOARDTYPE=Voodoo3"
                      6. If you got the P96 archive from the website, you probably don't have a
                      Picasso96Settings file in devs:. If this is the case, copy one of the
                      settings files from the devs-drawer in the P96 archive to devs: on your
                      system, and rename it to "Picasso96Settings" (the file, not the drawer (hey,
                      you said for "dummies")).
                      7. Reboot.
                      8. Start the Picasso96Mode program which is located in sysrefs.
                      9.From the "Attach settings to" pulldown menu, choose "Board0:Voodoo3". You
                      might get a requester about non-suitable screenmodes, but what you choose
                      there isn't really essential, I think...
                      10.Reboot again.
                      11. You should now have some new screenmodes to choose from!

                      It is always a good idea to have both the AGA output and the new output
                      available when doing stuff like this, so you know what is going on. Hope
                      this is of help!

                      Kay
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        #12
                        O: Návod na VooDoo3 3000

                        A vidíš ji v PCI info? Už se mi totiž stalo, že se najednou GK přestala hlásit a potřebovala vytáhnout a znova usadit... Nevim proč (mimochodem taky se teď jebu s Mediatorem - představa, že bych za něj dal těch 5000, tak asi někoho umlátim - SB128 mi pořád neběží a nevim, co s tim... a to tu mám 4 SB128 různých revizí...).

                        Komentovat


                          #13
                          O: Návod na VooDoo3 3000

                          Přesně tak, přesvědčit se, že karta opravdu dobře sedí ve slotu - a nejlépe ještě důkladně očistit roztokem kontakty na kartě. Pokud se bude hlásit v pciinfo, je to ok.
                          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                          Komentovat


                            #14
                            O: Návod na VooDoo3 3000

                            bude to asi lamacke ale kde je pci nfo??
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              #15
                              O: návod na VooDoo3 3000

                              Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                              ona je tam totiž drobná chybka to voodoo.card se totiž musí přejmenovat na voodoo3.card a pak to jede tak jak má a na to sem přišel sám
                              no jak sem psal tady, ono to totiž jinak opravdu nejde. máš to tak přejmenované?

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X