Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SW na kreslení PCB na Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SW na kreslení PCB na Amize

    juk vím že otázka je asi hloupá, nicméně je nějaký použitelný sw na kreslení schémat a plošňáků na amize ? (s použitelným výstupním formátem?)
    A600- burned , PSOne with Display , Nooly's A1200 , A1200 - Blizzard 1230 - 8MB

    #2
    O: SW na kreslení PCB na amize

    Priznam se, ze jsem kdysi nejaky nemecky SW mel, pamatuji si, ze jsem ho lokalizoval do anglictiny, protoze svabach neovladam. Bohuzel si na nazev nevzpomenu. Ale v dnesni dobe je to asi masochismus, pouzij Eagle, Orcad nebo neco podobneho na PC .
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: SW na kreslení PCB na Amize

      Jediné co mě teď napadá je AmiPCB.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: SW na kreslení PCB na Amize

        Newio
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: SW na kreslení PCB na Amize

          Eagle?
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: SW na kreslení PCB na Amize

            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Newio
            Jo, v tomto jsem pred 18 lety delal plosne spoje
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: SW na kreslení PCB na Amize

              jojo eagle znám a používám... ale napadlo mě že když mám už tu amigu.. tak proč ne na ní.. (asi odvážná myšlenka)
              A600- burned , PSOne with Display , Nooly's A1200 , A1200 - Blizzard 1230 - 8MB

              Komentovat


                #8
                O: SW na kreslení PCB na Amize

                To je v pohode. Samozrejme ze aj pre Amigu boli tieto softy. Ale uz je to desna doba co ich nikto nevyvija. A dnes uz ma clovek ine naroky. Holt sme zleniveli a nemame tolko casu ako za studentskych cias. A velky problem budu aj vystupne formaty.
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: SW na kreslení PCB na Amize

                  Na Amige navrhovat dosky to je utopia, je to len take hrajkanie sa bez zdarneho vysledku
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    O: SW na kreslení PCB na Amize

                    Pokud si pamatuju dobre, na Amize byly k dispozici jen dva jakztakz pouzitelne (k datu vydani) programy tohoto typu. Na skole jsem je zkousel namisto Eagle, ale i kdyz jsem se snazil, neslo to, opravdu neslo
                    AmigaOS // AROS

                    Komentovat


                      #11
                      O: SW na kreslení PCB na Amize

                      Na Amige navrhovat dosky to je utopia, je to len take hrajkanie sa bez zdarneho vysledku
                      Jen mě to napadlo (taky jsem upozorňovala že je to hloupá otázka) no nic.. broubrou
                      A600- burned , PSOne with Display , Nooly's A1200 , A1200 - Blizzard 1230 - 8MB

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X