Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Zálohování OS?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Zálohování OS?

    Nenašel by se nějaký pěkný prográmek na zálohování celého systému nebo návod? Nedávno mi při prachsprostém načítání FDD zčernal monitor a později už jsem koukal jen na animaci diskety co zajíždí do mechaniky. Myslel jsem, že mi vzteky vypadne oko... Workbench byl v trapu..musel jsem celý naistalit znovu...

    #2
    O: Zálohování OS?

    Není nic jednoduššího, než zkopírovat všechny soubory někam na externí disk. A v případě krachu to nakopírovat zpátky (třeba skrz WinUAE). Sám to tak dělám už léta .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Zálohování OS?

      Jjj, zlatá Amiga
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: Zálohování OS?

        Tak to je fakt dobrý... dík dobrá rada nad zlato...

        Komentovat


          #5
          O: Zálohování OS?

          V A1200 to snadno ZIPnes (staci bez komprese) na CFku, trva to dlouho, ale mas soubory se vsemi atributy a casy beze zmeny. Jinak (jak psal Dave) WinUAE je nejlepsi kdyz mas notebook a CF ctecku, pripadne USB interface pro HDD, pak nemusis ani nic rozebirat. Navic si ten samej system beze zmeny muzes nakonec spustit i v tom UAEcku a bude se ti v nem dobre pracovat, protoze v nem "umis".

          Komentovat


            #6
            O: Zálohování OS?

            Tak, tak. Odjakživa zálohuju do PC přes winuae nebo udělám LHA z disků a přetáhnu po síti do PC. Problém u mě je, že t zálohy dělám tak jednou za rok a tak už mi taky kde co zařvalo. Naposledy 3 systémové disky v A3000. Jen doufám, že nezařvaly tak úplně, bo to jsou SCSI, které do svého pecka jen tak nepřipojím a když na A3000 nenaběhne systém, ani nemůžu něco kopčit po síti.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X