Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hero Quest

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hero Quest

    Ako velky fanusik HQII - Legacy of Sorasil som sa rozhodol, ze si konecne zahram aj jednicku. Hrali ste ju niekto? Unika mi pointa celej hry. Presiel som vsetky levely z ponuky a nic. Da sa to normalne dohrat alebo to je taka ta "nekonecna zabava"?
    ???

    #2
    O: Hero Quest

    Je to remake původní stolní hry, takže každý level je standalone dobrodružství. Čili si udělal vše správně...
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Hero Quest

      Jak píše dave, je to předělaná deskovka, ale velmi dobře, troufnu si tvrdit, že hratelností je to možná lepší než sorasil. Příběhově to ale se sorasilem nemá nic společného. Mě dost mrzelo, že po dokončení posledního levelu neproběhlo vůbec žádné outro, prostě tě to hodí zase do úvodní obrazovky s menu. a přitom ta hra má tak výborné intro... A ta hudba!





      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        O: Hero Quest

        Hudba je fajn, ale ta pocas hry sa rychlo opocuva. Sorasil ma hudbu podla mna lepsiu a CD32 verzia ma dokonca CDDA, co je bomba. No nic, dorazil som j datadisk a teraz si musim dat znova Sorasil
        ???

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X