Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Charlie (chaarlie11)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Charlie (chaarlie11)

    Zdravím Vás všechny,

    nadešel čas, abych se aktivně zůčastnil dění na tomto foru. Proto si dovolím malé představení mé osoby.
    Su mladé kluk nedaleko od Brna. Vše začalo tak před 30 lety samozřejmě Sinclairem, kdy tenkrát ještě pod Svazarmem (ti, co zkratku neznají, požádají rodiče o vysvětlení )jsme se tísnili v malé místnosti a obdivovali tento 8bit nejdříve na hrách, pak i prográmky. O chvilku později mi moji hodní rodiče pořídili Didaktik Gama z Elektrodomu (neznalí opět požádají rodiče o vysvětlení). To bylo vše ještě před rokem 89, takže docela úspěch. Didaktik jsem si nechal upravit na 80 kB paměti a zvukový chip. No, ale deme dál. Několik let nato dostal kámoš A500 z německa a to byl skok kupředu od ZX. U něho jsem pak trávil docela hodně času, než jsem si pořídii A500+ a opět jsem u ní trávil hodně času. Nastává období nástupu PC, kdy PC nejen cenově převalcovalo amigu. V této době jsem si nemohl Amigu dovolit a PC bylo potřeba k práci na VŠ. Proto časová propast, dá se řící až do letošního roku. Občas jsem vytáhl to moje 500+ a zapařil nějaký hry. Letos, ani nevím, jaký popud to byl, jsem si řekl, že bych si mohl dovolit to, co jsem si nemohl dříve a rozhodl se, že si dám dohromady A1200 v co možná největší desktopové palbě. Těm, co se ptají "proč?", hned odpovím - protože prostě chci a můžu si to nyní dovolit. Takže jsem ve fázi, kdy mám posháněny komponenty, zatím nebudu prozrazovat jaký, ale nemám čas pustit se do úprav. Hodně čtu všechno možný, takže teoreticky jsem připraven. Myslím, že tak do půl roku bych mohl začít, protože do práce se prostě musí, aby bylo na takový koníčky.

    Přátelé, budu končit na tomhle uvítacím foru a přesunu se do jiných sekcí, protože MÁM otázky.

    děkuji a těším se na Vás

    v případě dotazů jsem k dispozici

    #2
    O: Charlie (chaarlie11)

    Ahoj "sousede" ;o) Nechť ti Amiga slouží a funguje k plné spkojenosti a radosti.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Charlie (chaarlie11)

      Vitej mezi nami a bacha, at se z toho nestane posedlost, jako u me (a mnoha dalsich)
      Naposledy upravil MisticJoe; 14.10.2011, 10:29:46.

      Komentovat


        #4
        O: Charlie (chaarlie11)

        Ha, další postižený...
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: Charlie (chaarlie11)

          Vitaj!
          ???

          Komentovat


            #6
            O: Charlie (chaarlie11)

            Tak vítej mezi námi
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              O: Charlie (chaarlie11)

              Vítej

              Komentovat


                #8
                O: Charlie (chaarlie11)

                díky všem.

                Mám pocit, že trochu posedlost už z toho je. Vždyt co to znamená, kupovat si věci 15 a více let starý..??

                Ale taková ta zdravá posedlost. Su rád, že se zde vyskytují (vyskytuje ) i soused z Brna.



                zatím čau

                Komentovat


                  #9
                  O: Charlie (chaarlie11)

                  I Brno a okolí...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Charlie (chaarlie11)

                    Jasně, i z okolí , a taky Tě vítám...
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Charlie (chaarlie11)

                      Vítej
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #12
                        O: Charlie (chaarlie11)

                        Zdar ! Co chceš na Amize dělat ? Pařba nebo i ty prográmky ?
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          O: Charlie (chaarlie11)

                          čau,


                          oboje, zatím asi nejvíc pařba, ale chci zkusit i nějakou tu tvorbu...

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X