Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

    Cyrus? Něco mi uniklo?
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #47
      O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

      Cyrus je dalsi projekt spolecnosti A-Eon. Mela by to byt zakladni deska s procesory Freescale P3041 (4 e500mc jadra 1.5 GHz) ci P5020 (2 e5500 jadra 2.2 GHz). Jestli se jej v dohledne dobe podari dokoncit je uz jina otazka.

      Komentovat


        #48
        O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

        Jsou k tomu nějaké informace? Tedy hlavně něco kolem ceny?

        Komentovat


          #49
          O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

          Zatim se jedna pouze o spekulace podlozene prezentaci Trevora Dickinsona na lonskem AmiWestu (detail zakladni desky nazvane Cyrus spolu s jiz zminenymi udaji o procesorech). Zadne oficialni oznameni nebylo, podle mne se na trh nedostane drive nez koncem roku (pokud vubec). Cena? Trevor hovoril o Mid-Range variante, ale co to v jeho terminologii znamena, to rici opravdu nemohu.

          Komentovat


            #50
            O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

            Tak to vypada, ze Cyrus skutecne bude nova zakladni deska pro OS4. Na VCF prezentovali hned dva prototypy (starsi Micro-ATX a novejsi ATX). Zaujalo mne, ze CPU bude pravdepodobne ugradovatelne (z P5020 na P5040). A-Eon doufa, ze by se Cyrus mohl k betatesterum dostat kolem letosniho AmiWestu (tedy cca podzim), podle zkusenosti s X1000 to podle mne ale je prilis optimisticky odhad. Cena? Nekde mezi SAM460 a X1000...

            Komentovat


              #51
              O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

              tak cena nekde mezi 20 - 70000? to je celkem velký rozptyl kdyby se radši snažili udělatz něco cenově dostupnějšího

              Komentovat


                #52
                O: AmigaOne X1000 - First Contact Limited Edition

                V Ceske republice je asi jedna X1000... (soude podle fora Hyperionu) Tak kdopak z vas se skryva pod nickem sailorMH, pochlubte se!

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X