Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Otík a Vánoce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Otík a Vánoce

    Copak? Nick ještě z doby, kdy si býval holčičkou? Si mi v tom udělal trochu nepořádek, protože si nenapsal nic do poznámky prodejci a tak jsem úplně nevěděl, od koho ta platba přišla.

    Komentovat


      #47
      O: Otík a Vánoce

      Pardon, já se příště polepšim Je to aukro účet drahé polovičky, nějak jsem si zvykl ho používat. Ono to má svoje výhody, při jednání s prodávajícími jsou všichni takový... milejší! Ovšem ta schizofrenní situace, kdy musim všem psát v ženském rodě, to trochu komplikuje )
      high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
      Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

      Komentovat


        #48
        O: Otík a Vánoce

        Jak se dostanu z první místnosti?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #49
          O: Otík a Vánoce

          Z první místnosti se lze dostat pouze v edici hry dodávané na černé disketě
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #50
            O: Otík a Vánoce

            Kdepak, navod nejakou chvilku nevyjde. Jen si lamejte hlavinky. A ani nebudu psat, cim je prvni level zvlastni, prisli byste o prekvapeni Nicmene z prvni mistnosti se dostat da.

            Komentovat


              #51
              O: Otík a Vánoce

              Z prvni mistnosti se dostanete az po 10 dnech nepreruseneho hrani ... To neni zadna novodoba s....a, kterou dohrajete za 6 hodin. A samozrejme behem 10 dnu musite kurzorem mysi urazit vzdalenost nejmene 432 kilometru.

              Komentovat


                #52
                O: Otík a Vánoce

                Jako posunul jsem se dál, trochu mne mrzí, že je to tak abstraktní (jiné textovky od MJ jsem nehrál), protože "všechno na všechno" není můj preferovaný styl hraní. Uvidíme, co dál.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #53
                  O: Otík a Vánoce

                  No tak ono ti to možná přijde, že je to "všechno na všechno". Protřelým textovkářům ta hra přišla naopak docela lehká... (například Holymu - za to bych ho trefil - budu muset udělat jednou nějakou bestiálně brutálně obtížnou textovku, kterou ale na druhou stranu bude hrát jenom on ).

                  Komentovat


                    #54
                    O: Otík a Vánoce

                    Irituje me QWERTZ klavesnice (keymap czD-K8 ), nemate nekdo QWERTY klavesnici? Bohuzel jsem na QWERTY zvykly od dob 8-bitu a nejsem schopny na QWERTZ psat spravne Z a Y. Je v Otikovi vubec treba nahravat klavesnici?
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #55
                      O: Otík a Vánoce

                      Tak jsem si QWERTY klavesnici vyrobil modifikaci klavesnice czD-K8 pomoci programu KeyMapEd z Aminetu. Me snazeni je v priloze.
                      Přiložené soubory
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #56
                        O: Otík a Vánoce

                        Nene neni to šecko na šecko, ono je to krapet složité - ale naštěstí logické.

                        Komentovat


                          #57
                          O: Otík a Vánoce

                          No dobry, tak pro tebe udelame mod CZECH - QWERTY. Co ty na to Misticu?

                          Komentovat


                            #58
                            O: Otík a Vánoce

                            No už si to stejně nepamatuju, takže kdo by se mi zeptal, tak bych mu možná poradil jak na ten tanker s ropou, ten se ti jakože fest povedl - sestavit si Junkerse 88 narvat ho bombama a letět, to je jako docela mazec. Jako nejelpší jsou ty příkazy. Leť dopředu, lehce nahoru a pak vlevo.

                            Komentovat


                              #59
                              O: Otík a Vánoce

                              Já se fakt omlouvám, nejsem zkušený textovkář, ale tahle gamesa (a zřejmě i ostatní od Mistica) jsou dělané evidentně pro úzkou cílovou skupinu a proto mi přijde nejen absurdní, nelogická, ale hlavně nudná a bez motivace. Zcela jistě je to nejslabší tetovka, co jsem kdy hrál - a to jsem jich moc nehrál.
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                #60
                                O: Otík a Vánoce

                                Já jsem se u předchozího otíka taky dost "zadrhnul", ale rovněž nejsem textovkář. Stávajícího jsem ještě nezkusil.
                                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                                -----------------------------------------------
                                Líbí se mi Retropolis

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X