Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Otík a Vánoce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Otík a Vánoce

    Asi to hodím na Aukro za pade...
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #62
      O: Otík a Vánoce

      V pohodě Omlouvat se nemusíš. Textovky nejsou pro každého a valné části pochopení a motivace je nutné hrát i prvního Otíka, aby člověk získal ten správný vztah k hlavním postavičkám.

      Komentovat


        #63
        O: Otík a Vánoce

        Přesně, musíš si najít vztah k postavičkám, jako uplně žeru Kačenku, ta je prostě rozkošná, škoda jen, že má epizodní roličku.

        Komentovat


          #64
          O: Otík a Vánoce

          No, tak vzhledem k tomu, že hru adoruje pouze Mistic a Holy, tak bych řekl, že bych si musel nejprve zamilovat vás dva .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #65
            O: Otík a Vánoce

            No vidis, ale Otík tě miluje a touží po tobě.

            Komentovat


              #66
              O: Otík a Vánoce

              Tak jsem chvilku hral Otika a prisel jsem na jednu nesrovnalost. Pozor, spoilery!!! Udelal jsem pod hlidacem ohen, letel pro klicek, vzal ho, sel do cely a cekal a pak jsem nahledl mrizkou ve dverich na hlidace, ktery chrnel na svem miste. Vydal jsem se na sever a narazil jsem na onoho hlidace, asi se teleportoval.
              I love Amiga

              Komentovat


                #67
                O: Otík a Vánoce

                Tak ano, v teto fazi po nejake dobe hlidac zacne chodit, protože se jde samozřejmě podívat, co to hoří. Zřejmě si se přesně trefil do chvíle "mezi". S hlídačem si hold musíš poradit

                Komentovat


                  #68
                  O: Otík a Vánoce

                  Tak jsem si s hlidacem poradil jinak
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #69
                    O: Otík a Vánoce

                    nak hli prd
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X