Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Redukce/převodník pro Myš

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Redukce/převodník pro Myš

    Zdar,
    Strašně mě rozčiluje ta amigácká myš s kuličkou tak hledám nějaký komplet návod pro stavbu převodníku pro optickou myš, že bych něco ubastlil. Nevíte o nějaký?
    Tady na foru jsem našel jen jak překopat kabel na starý optický.

    #2
    O: Redukce/převodník pro Myš

    http://velesoft.speccy.cz/other/ps2_...miga_mouse.zip , ale budeš si muse nechat udělat plošňák.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: Redukce/převodník pro Myš

      On tady měl schéma i Boboo, ty jeho rekukce byly perfektní. Nebo si můžeš jednu předělanou myš koupit přímo od EXY (prodával je myslím po 500,- ???).
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: Redukce/převodník pro Myš

        Tahle Velesoftova má taky ochranu PICu, Boboova nevím kde je (sám jsem ji hledal).
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: Redukce/převodník pro Myš

          Plošňák nebude problém, našel jsem týpka co dělá kusovky za přijatelný prachy, ale koukal jsem že tohle bude asi 3 vrstvá deska tak nevím, jestli to půjde. Navíc nemám skušenost s PICama, dělám teť redukci pro připojení Amiga joystiků přes USB pro UAE, je to přes ATmely, tak jsem zvědav.

          Komentovat


            #6
            O: Redukce/převodník pro Myš

            Plosnak je dvouvrstvy, to zelene jsou prokovy.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              O: Redukce/převodník pro Myš

              jo mátla mě ta fialová která je překryvem barev červený a modrý. Tak to nebude problém.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X