Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga hardware manual

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga hardware manual

    Shanim cesky preklad puvodniho Amiga Hardware Reference Manual. Je to text dlouhy (co si pamatuji) asi 150kB, jenom plaintext v jednom kuse a zacina nadpisem Amiga Hardware Manual. Kdysi jsem ho mel a mam ho dokonce vytisteny, ale ten puvodni text nemuzu najit. Nemate to nekdo? Je to vynikajici popis programovani hardware Amigy, i kdyz jen A1000/A500.

    #2
    O: Amiga hardware manual

    Nevím jestli je to ono, ale koukni se...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Amiga hardware manual

      Jo, je to skoro ono. Nejsem si uplne jisty, ale tuhle disketu jsem asi uz videl, zrejme ji vydalo Amigainfo a ten text je totozny, jen je rozdeleny na male soubory.... ve skutecnosti ten muj soubor mohl vzniknout spojenim techto textu, nebo tato disketa naopak rozdelenim toho, co jsem mel ja, tezko rict, ale tohle mi asi staci, uz to nejak zpracuji.

      Komentovat


        #4
        O: Amiga hardware manual

        Tak samotny text je nejaky scramblovany (jsou prehazene radky), asi nejaky druh ochrany, takze to vytahnout nebude az tak uplne hned.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X