Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A3640 upgrade na verzi 3.2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A3640 upgrade na verzi 3.2

    Tahle karta sice není nic moc, ale lepší než nic. V A3000 funguje zcela bezproblémově jen verze 3.2. Ostatní verze jdou ale upgradovat. Všude jsou návody jak, ale k tomu jsou potřeba přehrát 2 GALy, nebo v případě verze 3.1 jeden GAL. Tyhle galy občas bývají někde ke koupi už naprogramované, ale mně by stačil jen jejich obsah a naprogramuju si je sám. Žádnou kartu ještě nemám a tak zatím jen zjišťuju, jestli seženu jen jejich obsah. Pak by totiž bylo jedno jakou kartu si pořídím a jen bych si ji upgradoval.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    O: A3640 upgrade na verzi 3.2

    Myslim, ze na DAVE-ho jeho stranke je archiv (sources) mrkni sa tam
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: A3640 upgrade na verzi 3.2

      Komentovat


        #4
        O: A3640 upgrade na verzi 3.2

        Tak díky, našel jsem ještě tohle. Je tam i krátký návod v angličtině. Jak se zdá, tak upgrade bude v případě potřeby realizovatelný relativně v pohodě.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: A3640 upgrade na verzi 3.2

          Takze mam prinest tu svou? Klidne ti ji pujcim a s navracenim na neurcito, abys nemusel vyhazovat prachy, nez se ti povede sehnat lepsi za rozumnou cenu.

          Komentovat


            #6
            O: A3640 upgrade na verzi 3.2

            Zatím vystačím se základem, musím ještě koupit ty GALy a to už dneska nestihnu. Taky se ještě musím mrknout, jestli mám správnou redukci - PLCC28-DIP24. Mám 4 různý, kupoval jsem celou sadu, ale jen 2 jsem použil.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              O: A3640 upgrade na verzi 3.2

              Neremcej - mezi svatkama ti ji privezu

              Komentovat


                #8
                A3640 nema podle me ani zdaleka rychlost Blizzardu se stejnym CPU, coz je tedy jasne, nema totiz zadnou fastku. Tim nechci rict ze ti nebude stacit, ale vsechno s ni je pomalejsi, nez by slovek cekal. Overclock na ni taky bohuzel nic neresi.

                Komentovat


                  #9
                  O: A3640 upgrade na verzi 3.2

                  Jasně, ale Mraf tam teďka nemá nic, resp. jen tu 030/25. Takže než bude mít budget na něco lepšího, tak je A3640 pořád dobrá

                  Komentovat


                    #10
                    Tak jasne. Ja jsem kdysi A3640 mel v A4000, 68040/25, pak jsem koupil CSPPC se stejnym procakem na stejne frekvenci..... a fastkou a rozdil rychlosti byl naprosto kolosalni (pochopitelne myslim bez toho PPC). Pri vymene na 68060/50 uz to pak nebylo nijak zvlast dramaticke, ale ten prvni skok byl fakt masakr.

                    Komentovat


                      #11
                      O: A3640 upgrade na verzi 3.2

                      To pretoze a3640 nema priami pristup do fastram, vsetko zabezpecuje RAMSEY cip. U inych kartach to nie je problem, pretoze maju vlastny radic pre pamat a na palubu je mozne osadit SIMM. Na a3640 bola neskor vyrobena doska Exkalibur. Tato pamatova doska sa zasuvala do socketu 040 a tak bolo mozne rozsirit Amigu o 128MB ram. Toto riesenie pomohlo aj rychlosti samotnej a3640.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X