Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SDCard HxC Floppy Emulator

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SDCard HxC Floppy Emulator

    rad by som sa podelil o skusenosti, kupil ho niekto?

    chcem ho dat do vnutra Amigy, displej sa da odpojit, lenze v tomto rezime aj tak ak to dobre chapem, na vymenu diskiet treba pouzivat tlacidla (co je bez displeja na figu)
    este ma napadla vec ze ho dam do externej mechaniky, kedze nechcem blastit Amigu

    #2
    O: SDCard HxC Floppy Emulator

    Já mám tedy USB verzi,ale tahle SD verze má ve spojení Atari ST a Amigou,nějaký obslužný soft,který se zobrazuje na monitoru.

    This is the video demo of the Amiga HxC Floppy Emulator on screen software file selector.More informations here :http://hxc2001.free.fr/floppy_drive_emulator/
    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

    Komentovat


      #3
      O: SDCard HxC Floppy Emulator

      ano ten softver sa nabootuje po starte, len predpokladam, ze potom uz sa neda vratit (povedzme nejakou kombinaciou klaves)
      to je to co mi chyba

      inak su hry napr. na 2 a viac diskiet (ktore nepodporuju 2 mechaniky) dost tazko hratelne

      Komentovat


        #4
        O: SDCard HxC Floppy Emulator

        Ano, v obslužném programu na monitoru si jakoby do virtuálních mechanik nafrkáš diskety a ty pak, když si o to třeba hra řekne, tlačítky listuješ. Většinou není nutné display použít, ale dokážu si představit situaci, kdy je hra například na 8 disket, kde by to byl zkrátka opruz, listovat metodou pokus-omyl.

        Jinak musím říct, že jako df1 mi to moc dobře nejelo. Neříkám, že je nutně chyba na straně hw, možná jsem to jen nedokázal správně nakonfigurovat. Je však zvláštní, že jako df0 to až na drobnosti šlape slušně (zvláštní ve vztahu k první větě tohoto odstavce).
        Naposledy upravil kalif; 20.01.2012, 18:42:48.

        Komentovat


          #5
          O: SDCard HxC Floppy Emulator

          Z df1 temer zadna NDOS hra nejede.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: SDCard HxC Floppy Emulator

            Áha, fakt je, že jsem to příliš nezkoumal, ani nikde ve fórech nehledal.

            Komentovat


              #7
              Ten ovladaci software pro Amigu lze pouzit pouze jednou, nebo je ho mozne vyvolat i pozdeji? Predpokladam, ze ve WB by to asi melo jit, ale ma to nejakou odolnost i v NDOS?

              Komentovat


                #8
                O: SDCard HxC Floppy Emulator

                Ono jde o to, jestli si to dobře pamatuju, že ten ovládací software je uložen na jakože disketě, kterou, když ho chceš vyvolat nastavíš jako aktivní (nebo je aktivní automaticky, není-li dříve vybráno jinak) a sice AUTOBOOT.hfe (hfe je ten formát - něco jako je iso). Čili neběží to nějak na pozadí, aby ses do toho "paralelně" dostal. Slouží k napchání obrazů disket na pozice (1-15 myslím) a pak už jenom listuješ - přehazuješ diskety.

                Jo ještě: když ho vyvoláš z WB, tak po uložení plných pozic (klávesou F10) se komp restartuje a při spuštění už je pozice 1 jako df0 (nebo jak to říct - prostě už bootuje jako z diskety).
                Naposledy upravil kalif; 21.01.2012, 20:49:09.

                Komentovat


                  #9
                  Jasne, takhle to dava smysl, ale neni to uplne ono.

                  Komentovat


                    #10
                    O: SDCard HxC Floppy Emulator

                    Na druhou stranu si říkám, že ndos diskety stejně bootnou a pak si o další říká sw sám a ty jenom přepínáš. Když chceš, aby jsi viděl ve WB disketu (diskety), dáš ji (je) prostě na pozici (pozice) a jako první nastavíš ne boot disketu, a když klasicky najede wb, tak ji vidíš jako běžnou disketu. Když přepneš na jinou pozici, objeví se nová disketa. A těch, tuším, patnáct pozic je dost.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X