Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

flight of the amazon Queen

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    flight of the amazon Queen

    Přátelé, po dloooooooouhé době jsem hrál a dohrál tuhle klasickou adventurku a musím říct, že :

    1) stárnu a blbnu, protože jsem se dvakrát musel podívat do návodu, i když je to jedna z lehčích adventur

    2) funguje sqěle pod E-UAE v AGA i na G3/600, sem tam se lehce zpomalí hudba, ale do hry se tak zažarete, že si toho snad ani nevšimnete

    3) je to NAPROSTO sqělá megaklasická gamesa, roztomile nakreslená a animovaná SUPROVĚ ohudbená (tolik motivů v taxtaré klasické adventce snad nepamatuju !!!!) se spoustou oprvdu vtipných narážek, rozhovorů a situací !!!! Velice mile mě to přeqapilo a to jsem hrál anglickou verzu, zkusím testnout i tu českou ať se podívám, jaxe překlad povedl... pecaN

    #2
    O: flight of the amazon Queen

    inak mozes ju hrat aj nativne cez ScummVM. a kopu inich adventur.

    Komentovat


      #3
      O: flight of the amazon Queen

      Vona ta hra byla americká a podle toho to vypadalo - věřili byste, že krabice obsahuje kompletní obrázkový návod k dohrání?
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        O: flight of the amazon Queen

        Si robis prdel.

        A naco je dobra taka hra?

        Komentovat


          #5
          O: flight of the amazon Queen

          Přátelé, říkat takovému adventurnímu maniakovi jako su já o ScummVm je opravdu nošením lesa do dříví.. nebo tak nějak... samozřejmě jsem FOTAQ testoval a jede po scummvm sqěle ale nostalgie je nostalgie...takovej IndyIv naopak díky odfláknuté konverzi na Amigu byl pod E-UAE docela pomalý takže jsem ho dvakrát dosmažil pod ScummVM, tam jel jak namydlenej blesk! No a na závěr bych chtěl říct, že ScummVM je pro mě asi to nej, co mi MorphOs může nabídnout, díky němu mám dohrané (a ve sbírce originálky) Broken Swordy 1,2, the Dig, akorát Full Throttle jsem nedopařil qůli debilním akčním seqencím které v adventkách xmrti nenávidím, pokud jsou takto obtížné jako jízda kaňonem na mašině ...

          Komentovat


            #6
            O: flight of the amazon Queen

            To neděláš dobře, Jaromíre, s tim Full Throttle... je to bezva, ja ji dohral pod emulatorem Maca primo na Amize kdysi davno a ty akcni kousky se daji prezit v pohode...

            Komentovat


              #7
              O: flight of the amazon Queen

              FOTAQ je moja velmi oblubena adventura, neexistuje rok aby som ju nepresiel aspon raz. Na Amige je super soundtrack (obcas ho aj pocuvam v Delitrackeri lebo je v Richard Joseph formate), len je skoda ze neurobili aj AGA verziu (aspon o nej neviem). Na PC/iPhone je zase VGA grafika, ale zase zvukovo iba Yamaha OPL3 synteza (jednoducha FM synteza na kartach Soundblaster). Uz som to presiel aj v praci na Macu pod SCUMMVMom a aj to sa da.
              https://soundcloud.com/martindemsky

              Komentovat


                #8
                O: flight of the amazon Queen

                Velmi slušnej kousek adventury Je to zvláštní ale takový věci se mi i přes milování RPG moc hezký

                Komentovat


                  #9
                  O: flight of the amazon Queen

                  Autorem citovaného textu je PaladinW Přejít na původní příspěvek
                  Je to zvláštní ale takový věci se mi i přes milování RPG moc hezký
                  Já nemluvila řeč tvůj kmen...
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    O: flight of the amazon Queen

                    Můj kmen dobrá mluva, jen ty neslýchala zvěsti o různá programa na taková ta krabica co bohové říkala Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      O: flight of the amazon Queen

                      Jo velice oblíbená adventura. Mimochodem přes ScummVM jí mám opět rozehranou i v mobilu (talkie verzi).
                      Naposledy upravil Butterfly; 10.11.2012, 04:10:25.
                      ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                      Komentovat


                        #12
                        O: flight of the amazon Queen

                        Na EABu jsem zpozoroval, tak jako již určitě taky někdo, že se udělal překlad do němčiny. Tedy by to šlo přeložit i do češtiny. Já jen, že by to třeba někoho mohlo zajímat .

                        Vlákno:
                        Naposledy upravil Lisiak; 29.10.2017, 21:17:50.
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #13
                          O: flight of the amazon Queen

                          Na preklad bych si asi i troufnul, ale ono je ta hra jazykove celkem snadna, tak mi to prijde jako zbytecna namaha.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            O: flight of the amazon Queen

                            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                            Na preklad bych si asi i troufnul, ale ono je ta hra jazykove celkem snadna, tak mi to prijde jako zbytecna namaha.
                            snadná jak pro koho

                            Komentovat


                              #15
                              O: flight of the amazon Queen

                              ved slovenska verzia (preklad) existuje..

                              Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                              Na EABu jsem zpozoroval, tak jako již určitě taky někdo, že se udělal překlad do němčiny. Tedy by to šlo přeložit i do češtiny. Já jen, že by to třeba někoho mohlo zajímat .
                              tak preklad zo slovenciny do cestiny by bol este mozno jednoduchsi nie ?
                              Naposledy upravil DJM; 30.10.2017, 21:37:10.
                              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X