Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

klonovani disku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    klonovani disku

    ahoj,

    chtel bych ozrcadlit svuj 2 GB 3,5" disk na 4 GB 2,5". Delal bych to na PC pod WinUAE pod W7. Poradite mi prosim nejakej program, ktery by to zvladnul?

    diky
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: klonovani disku

    Za pomoci winuae bych udelal image toho disku a pak ho nechal zase zapsat. Jen jenvim, zda se pak da zaridit dodatecne ve HDToolBoxu, abys mel pristup na cele 4gb... No a pak je moznost soubory vykopirovat a zase nahrat na novy disk. Na pecku je to zalezitost chvilky.

    Komentovat


      #3
      O: klonovani disku

      Si říkám, že bude problém v RDB... Volil bych také raději kopírovací metodu. Tohle je Amiga, u tý to jde bez závad...
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Presne tak, Na Amize neni fakt nutne se matlat s nejakym "image", staci proste ty soubory zkopirovat, tomu rozumi kazdy i bez navodu.

        Komentovat


          #5
          O: klonovani disku

          uz to mam... nevim proc, ale pod WinUAE mi HDToolBox ten 2,5" disk nevidel, ale formatovani zvladla Amca. Pak jsem to pod UAE zkopiroval, jak jste rekli a uz mi Amca prede z novyho disku... mam ji ted hned u postele, protoze jsem stasrtnou nahodou sehnal i 1084S a nemusim ji uz mit u televize, takze se ji asi budu zase vic venovat a mozna budou treba nejaky novy mody...
          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X