Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Externí Scandoubler VS Indivision ECS

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Externí Scandoubler VS Indivision ECS

    Zdar lidi,

    Zvažuju přechod z externího scandoubleru ( http://www.amiga-hardware.com/showha...cgi?HARDID=355 ), to samý jako elbox ( http://www.amiga-hardware.com/showha...cgi?HARDID=364 ) na Indivision ECS.
    Zajímá mě praktické zhodnocení Indivision ECS v A600, stojí to za to?

    Případně bych asi i vyměnil...

    #2
    O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

    indivision ECS nieje scan doubler. Je to graficka karta. A pokial neplanujes zacat A600 pouzivat ako "hlavyn" pocitac, A vyuzivat rozsirene moznosti tejto karty, Tak su to IMAO vyhodene peniaze.

    Ak by si scandoubler nemal tak to ma vecsi zmysel.

    Komentovat


      #3
      O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

      Pokud si spokojený s kvalitou obrazu přes ext. scandoubler tak asi neměnit. Jinak pro instalaci I-ECS na A600 potřebuješ rozšíření paměti A603/A604.
      Kvalita obrazu přes I-ECS je dobrá, ale má to duchy. S některým monitorem je to vidět víc, s některým míň.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

        Jestli máš ACA630, tak by se to možná hodilo (hlavně asi kvůli emulaci graffiti). Zase na druhou stranu, to co máš je externí a měl by umět i AGA (co víš, jestli si za nějaký čas nepořídíš třeba A1200?)
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

          Pojedou mi na tom staré gamesy hlavně WHDload, dosové, případně nedosové?
          Současná kvalita výstupu je dobrá, jediný problém je zahřívání...
          A604 už mám, provoz přes LCD, příp. LED TV. Stejně asi půjde o retro gamesení, s Fůrii a snad i v budoucnu s tou 8mb RAM to bude hračka...
          ACA 630 nemám a neplánuji, A1200 už vůbec ne, ikdyž kdo ví (pokud by se naskytla nějaká pěkná za zajímavou cenu), ale do konfigu kterou jsem kdysi měl už bych ji asi stejně nedostal a z důvodu místa, pochybuju.

          Komentovat


            #6
            O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

            Tak v tom případě je hlavní výhodou indivisionu 60Hz, možná i highgfx. Jasně, že na něm hry pojedou...
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

              Zkus si přečíst recenzi na Indivision ECS, co jsem dříve psal, je tady na portálu. I-ECS nemá problémy s přehříváním a šikovné je i to, že se schová dovnitř amigy, jde jen o to šikovně vytáhnout kablík. A600 s Fúrií je pěkný retrostroj, to můžu potvrdit a pokud člověk nevisí přímo na AGA hrách, tak OCS/ECS her je nepřeberné množství se spoustou zábavy na x let.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                #8
                O: Externí Scandoubler VS Indivision ECS

                Skoro i o výměněně uvažuju ... Jako, že bych Indyho koupil a poslal.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X