Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Víc Chip RAM v systému, jak na to?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Víc Chip RAM v systému, jak na to?

    Tak sám sebe doháním k šílenství. Na A4000 jsem nějak udělal, že mám krásných 2006880 chip ram k dispozici po kompletním naběhnutí systému (něco takového se mi povedlo už předtím na A3000). Jenže teď si tu hraju s tou A1200 s Mediatorem a ani po nainstalování GK se nemůžu dostat nad 1588088 chip ram. Mám tam BB3 (stejně jako v A4000). Porovnával jsem SS, kde kromě jakési utility "morelibspace" není rozdílu v zavedených patchích. V Prefs položka WB mám zaškrtnuté používat other memory u images. Ve WBStartup nevedu na A4000 nic, co by vnucovalo využívání Fastky. MMU libs na obém nainstalováno.
    A4000 - PPC + 128, další fast na boardu a v ZorRam, CV64
    A1200 - 060 + 128, S3 Virge (prozatím)
    Nenapadá někoho, jak jsem to na té A4000 udělal?

    #2
    Ja bych zkusil nejaky monitor, treba ARTM, jestli nezobrazuje, co ta chipka obsahuje.

    Komentovat


      #3
      O: Víc Chip RAM v systému, jak na to?

      Neovplyvnuje to aj pocet nastavenych farieb vo WB...? Alebo som uz uplne mimo? Sice pri grafickych karto by to tak ci tak nehralo ulohu, uz mlcim
      ???

      Komentovat


        #4
        O: Víc Chip RAM v systému, jak na to?

        Kdepak - na to se používá paměť GK. Nějak se mi zdá, že si to asi sežere mediator... Prostě půl mega chipky... Protože tolik mám i bez SS... Je to divný...

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X