Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CIA invite demo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CIA invite demo

    Tak a je to tady!


    nebo


    První demíčko z produkce CIA (Commodore is Awesome), kterou jsme zformovali kolem stejnojmenného fóra.
    Zpočátku se chceme zaměřit na retro věcičky, abysme prověřili životaschopnost vzniklé skupiny.
    Pokud se Vám naše zaměření líbí, můžete ohodnotit naši práci, případně pokud jste kreativní i Vy osobně,
    rádi se s Vámi domluvíme na spolupráci.

    Díky za Váš čas.

    crayon
    Naposledy upravil crayon; 02.04.2012, 12:47:52.

    #2
    O: CIA invite demo

    Poprosil bych i o youtube

    Komentovat


      #3
      O: CIA invite demo

      Pracuje se na tom!

      Komentovat


        #4
        O: CIA invite demo

        Na "pouetu" pozor na "self vote", pokud si dáš "palec" a jsi tvůrcem, některým se to nebude líbit a budou zbytečně plkat ;o)

        Těšíme se na youtube video. Mimochodem nedá mi to... mohli jste s demíčem počkat 3 týdny a poslat nám ho do compo na RESETkání, vydávat demo jen tak je možná zbytečné, akcí je přes rok desítky. Často pak na těch akcích chybí příspěvky a lidi demotivuje, když organizátoři oznámí, že compo respektive zlatý hřeb akce se ruší kvůli nedostatku příspěvků... no nic, to je jen můj názor... sorry za OT
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: CIA invite demo

          Já se bohužel nedostavím, budu makat celý víkend jak barevný!
          Bohužel dělám jen noční (jsem krupiér) a přes den spím.
          Jinak dík za radu, vezmu si ji k srdci.

          Komentovat


            #6
            O: CIA invite demo

            Zde je YouTube odkaz na demo:

            appreCIAtion by Commodore is Awesome [C.I.A.]Platform: Amiga OCS/ECSType: invitationRelease date: April 2012Download: http://www.pouet.net/prod.php?which=590...

            Komentovat


              #7
              O: CIA invite demo

              Koukám, že jste se vešli do 16ti barev, co? (tedy jestli počítám správně )

              Komentovat


                #8
                O: CIA invite demo

                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                Koukám, že jste se vešli do 16ti barev, co? (tedy jestli počítám správně )
                Ano, chceme dělat zatím RETRO věci, a pak já jsem zvyklý na kreslení na C64-ce! Časem uvidíme, je to na začátku....

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X