Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

    No jeste me napada vir HappyNewYear
    I love Amiga

    Komentovat


      #17
      O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      No jeste me napada vir HappyNewYear
      možno by bodlo vysvetlenie, čo ten Virus spôsobuje
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        #18
        O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

        Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
        Skus ten SnoopDos, ci nahodou nehladu tu kniznicu este niekde inde ako v LIBS: Je zvlastne ze ju tam mas a on ju nevidi...
        Presne, rada ze SnoopDOS asi nepomuze neni dobra, je to zakladni nastroj pro diagnostiku problemu, pouzit ho zabere asi 5 minut a casto se tim problem objasni. I bez kladneho vysledku je to lepsi, nez to tyden dokola porad jen preinstalovanat a prehazovat jumpery. Je mozne ze je to jedina moznost, ale ten SnoopDOS neni proste zadna bolest. Vypisuje mnozstvi udalosti, nejen otevirani souboru jako takoveho.

        Komentovat


          #19
          O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

          Ze by se HNY mohl protlacit do ciste instalace? Jako na Aminetu se vyskytuje, ja ho z tama chytil, ale z balicku P96 to nebylo.

          Komentovat


            #20
            O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            Ze by se HNY mohl protlacit do ciste instalace? Jako na Aminetu se vyskytuje, ja ho z tama chytil, ale z balicku P96 to nebylo.
            Mi nerikejte, ze si mam na Amigu nainstalovat antivirak.

            Komentovat


              #21
              O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

              No to bys mel HNY je porad dost rozsirena mrcha. Ja mam disketku Virus Workshopu neustale v pohotovosti
              Naposledy upravil MisticJoe; 04.04.2012, 09:32:19.

              Komentovat


                #22
                O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                napadla ma taka myslienka, Mistic môžes mi urobiť kopiu tvoj hdd so systémom? Alebo mi urobiť čistú inštaláciu s VOODOO u teba. Dakujem
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #23
                  O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                  No já Voodoo nevedu. Ona ta instalace je stejná, akorát se tedy pak dají jiné drivery ručně do DEVS a piccaso LIBS. S tím imagem to bude horší. A) momentálně také nejsem na funkční konfiguraci, protože jsem to kvůli té zvukovce opět přeinstaloval, B) nějak nemám v PeCku kam ten disk připojit. Já sice nemám problém s PCI.library, ale pro změnu mi nefunguje teďka ani grafika. Dám otestovat mód a nic...
                  Takže jedině, až mi dorazí Voodoočko, tak jestli se dostanu do funční konfigurace dřív než ty, tak disk hodím do A4000 a zabalím obsah LHAčkem.

                  Komentovat


                    #24
                    O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                    Mi nerikejte, ze si mam na Amigu nainstalovat antivirak.
                    Sorry za OFFtopic, ale ja som pre zmenu nemal HNY, ale kopec suborov nakazenych ebolou, kopec softu co padal, uz zrazu isiel. A to prosim pekne som ANTIVIR na Amigu nainstaloval v roku 2012, a pomohlo.
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #25
                      O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                      vyndej turbinu a zkus to bez ni

                      Komentovat


                        #26
                        O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                        Mediator tuším bez turbíny nenaběhne. Potřebuješ nějakou fastku. Dorazilo mi Voodoočko, tak jdu testovat. Sice nevím proč, když tam v důsledku stejně bude Radeon, ale tak nějak doufám, že pak bude stačit jen prohodit drivery...

                        Komentovat


                          #27
                          O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                          SET OPEN - If you use A1200 with the empty expansion slot. me to totiz bezelo bez problemu na Apollu, kdyz jsem tam dal blizzarda tak to psalo cant open mixer library.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                            No to je sice pěkné, ale v minimálních požadavcích máš napsáno 4MB expansion memory. Nevim, bez turbíny jsem to nezkoušel. Samozřejmě asi otestuju i další turbokarty, jestli se mi to s 060kou nepodaří rozchodit.

                            Komentovat


                              #29
                              O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                              Bych ten bazmek normálně rozmlátil kladivem. V PCIInfo všechno vidim, ale pod Picassem nemám žádnou grafiku na připojení... Zmačkat a zahodit, fakt...

                              Komentovat


                                #30
                                O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                                Bych ten bazmek normálně rozmlátil kladivem. V PCIInfo všechno vidim, ale pod Picassem nemám žádnou grafiku na připojení... Zmačkat a zahodit, fakt...
                                Já Mediatora provozoval léta, sice jsem neměl problémy s hardwarem, ale vždycky jsem byl nespokojenej s softwarou stránkou. Je to takové nedodělané, na úkor stability i kompatibility - složité nastavování, aby to vůbec nějak běželo.. Holt kdo má Zorro-3 je na Amize král. A s nejnovějším Mediatorem TX je to spíš k horšímu..
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X