Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

    No teda, jak to tak pročítám, ZLATÝ G-Rex, ten jsem měl v pohodě nainstalovaný za dvě hodiny, a to prosím i s mýma "znalostma". A bohužel se už asi nedá sehnat, ale nevím proč naříkám, já mám desktop a tower už nechci. I do desktopu se toho vejde docela dost...
    Přeju vám kluci, ať se to podaří rozchodit..................
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #32
      O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

      Mám toho dost, jdu to zkusit na jiné desce...

      Komentovat


        #33
        O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

        Mozna je na case vyndat ze supliku voodoo panenku a nejake ty spendlicky a zkusit to pomoci magie. Jak to tak sleduji, tak v instalaci neco nadprirozeneho bude.

        Komentovat


          #34
          O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

          Mediator pro A3000 mi funguje od zacatku stabilne. Pod OS 3.1 pouzivam Voodoo 3/2000, Spidera USB, sitovku, zvukovku a mam tam i TV kartu. Pod OS4.0 pouzivam pouze Voodoo a sitovku.
          reKTor
          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

          Komentovat


            #35
            O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

            Deska vyměněná - měl jsem podezření na vyhnilou chip Ram, protože se mi dělaly atributy v obraze. S novou to dělá to samé + výtuhy po nějakých guru... S turbínou M-Tec 1230 to neběží vůbec (nenajde pci.library). Blizz 1220/28Mhz taky nic. Blizz 1230/50 no pci library.... Uáááá! Zpátky 1260ka s jiným modulem Ram, konkrétně jsem vyndal 128MB a dal 32MB. Zase se to chová korektně, ale GK v Picasso stále nevidím (hele, nebude problém v tom, že je to Vooodoo rush? Na nějakém anglickém fóru jsem se dočetl, že to někomu běží - ale taky se mohl upsat a myslet při tom Banshee...). Kašlu na to - mám tu bordel jak v tanku a nikam jsem nepostoupil. Když štěstí dá, tak v soboru vydražím Voodoo 3. Pak budu dělat další testy - čili result na desce 1.4D:
            Blizz 1220/28/4, Blizz MKIII 1230/50, MTec 1230/28 s Mediatorem = neběží!
            Blizz 1260/50 = běží...
            Bliju velebnosti!

            Update: po výměně modulu Ram za 32MB verzi se nevyskytují atributy v obraze. Zvláštní, že bez meďoucha jsem s tím 128MB modulem jel xkrát naprosto bez problémů.
            Naposledy upravil MisticJoe; 04.04.2012, 20:06:33.

            Komentovat


              #36
              O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

              mam taký pocit že to bude v pouzitej pamati, poskusam, inak to iste mi to robi aj na OS 3.9..... dnes som videl video na youtube Blizzard 1230 MK IV a mediator s VOODOO a bezalo to teda nadherne.


              Dal som pamat 16 MB LEGEND prepol jumper na BLizzarde a mediator - volby 8MB - Config CLOSE a kartu mi uz detekuje v PCI INFO a naslo mi ju ako 3tie zariadenie aj pri boote v menu.

              Budem dalej informovat
              Naposledy upravil venox; 04.04.2012, 21:11:22.
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #37
                O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                Jo, tak to je klidně i možné, že Mediator je citlivější na Ramku v turbíně. Pravda je, že jsem v MKIII modul neprohazoval a je tam jiný, než mám teď v 060tce (s tím samým, co je v 030tce 060ka naběhne jen s jako 2MB Fast :-o)

                Komentovat


                  #38
                  O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                  Právě jsem zkoušel na mediatoru TX s radeonem zprovoznit zvukovku. Dva Soundblastery CT4810 co mám, z toho jeden se hlásil korektně v pciinfo, ale vždy vytuhne při přístupu AHI, druhý se špatně hlásil v pci info a nenaběhl ani mixér. Oba jinak v PC ok. Podařilo se mi rozběhat až zvukajdu ForteMedia FM801 aka Terratec, ovšem několikrát jsem narazil na náhodné tuhnutí.
                  edit: á, takže nejsem sám, na konferenci Amiga-Mediator (yahoo groups) si na to také stěžuje několik uživatelů - Soundblastery s radeonem zřejmě nefungují a Elbox to neřeší, doporučuje používat zvukovku Terratec.
                  Naposledy upravil Amigoun; 04.04.2012, 21:52:28.
                  A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                  Komentovat


                    #39
                    O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                    Seznam kompatibilnich PCI karet je na http://www.elbox.com/mdg.html
                    to Mistic: Voodoo Rush v seznamu neni, Banshee ano.
                    to Amigoun: To je divne, podle Elboxu by mely fungovat i Soundblastery CT4810.

                    Komentovat


                      #40
                      O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                      Amigoun: Odskoušej různé verze asyncio.library Vím že svého času jsem měl s Terratecem na Grexu problémy a bylo to v této použité knihovně, pokud se pamatuju byly asi 2-3 verze...

                      Komentovat


                        #41
                        O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                        Pár dní sem tu nebyl a z Medoucha je tu pěkná kofbojka... )

                        Hele, kluci, kdyby byl zájem, můžu udělat ze svého funkčního systému co mám na Mediatorovi s Apollo060/80, Vodoo3, SB128 a LAN10/100 zipbalík a poskytnout na genetický pokusy...

                        Komentovat


                          #42
                          O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                          dostal som sa ku miestu kde mi uz picasso96 pozna moje VOODOO3 v BOARDS ale neviem ake picasso settings tam mam nahrat, skusal som vsetky z instalacky picassa96... ani jeden mi nejde, vzdy pri teste rozlisenia mi to zamrzne......
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            #43
                            O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                            No to netuhne kvůli configu P96, protože tam používáš drivery z MMCD. Tam se pořád něco se*e na cestě mezi systémem-meďouchem-Voodoo. Jiný PCI port? Mě to dělalo u S3 taky. Už ani nevim, jak jsem to vyřešil, protože za poslední týden jsem zkoušel takových cestiček, že se v tom prostě ztrácím. JO! Kecám, vim! Mě to dělalo, když jsem měl povolený S3Int - nemáš povolený VoodooInt?

                            Komentovat


                              #44
                              O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                              Takže tady to je - OS_3.9_Mediator a heslo je Mediator. Karty mám v tomto pořadí od spodu case - Vodoo, mezera, SB128, LAN. WAIT rozpojeno, CONFIG spojeno, 4MB spojeno jumperem. Audio výstup Amigy mám spojený kablíkem s Link vstupem SB128 a v mixéru nastaveno na záložce Record.

                              Komentovat


                                #45
                                O: Mediator 1200 inštalácia do toweru a rozbehanie kariet pod OS 3.1, OS 3.9

                                Toto je dolezita informacia - Audio výstup Amigy mám spojený kablíkem s Link vstupem SB128 a v mixéru nastaveno na záložce Record.
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X