Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Batman hudba

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Batman hudba

    zdravim, moc rád bych udělal remix hudby z Batman the movie level Cathedral (někde jmenován i Church). Ale mam problém s formáty, ve kterých tu hudbu můžu najít. A tak nějak nevim jak se dostat k notám, nebo paternům té hudby. mam verzi v sid, ym, jd a cust. našel sem i mid, ale ten je dělanej dost blbě a je mi na nic. Formát cust mi přehraje deliplayer pro widle, ale nic dalšího neukáže. Má tu někdo s něčím zkušenost? poradí mi někdo třeba nějakej tracker wiever nebo editor, nebo něco podobného? nemusí to otevřít ani zvuky, postačí noty a paterny. zkoušel sem i vortex editor, ale ten mi to ym neotevřel. tak nějak už mi došly nápady co s tím

    #2
    O: Batman hudba

    Nooo, na Tvojom mieste by som naimportoval ten MID do Guitar Pro. Vypise Ti noty a budes ich moct editovat tak, aby to bolo presne. Ja som si takto prekonvertoval titulku z Isharu 3 z MODu do MIDu, importol, precasoval a podla not nahral na realnych nastrojoch. Akurat zhanam niekoho, kto mi nahra dychovu stopu, lebo na flautach hrat neviem...
    Naposledy upravil Wolfus; 07.04.2012, 15:17:46.
    ???

    Komentovat


      #3
      O: Batman hudba

      no ten mid, jak sem psal je divně zkomponovanej, má moc kanálů, který dělaj jinej zvuk než samostatně. proto mi to s atari zvukama neladí. já bych potřeboval nakouknout do toho ymka nebo toho té amiga verze. ten mid má tušim 12ch a z toho se mi to blbě vybírá, se v tom prostě nevyznám. jo možná upřesnění: já nechci dělat remix na PC, ale přímo v editoru na atárku, tzn přepisovat noty atd . . včera sem dodělal remix lotuse 3 v CMC na atárku a teď bych rád tohle, ale nějak to nikdo neudělal v mod nebo xm

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X