Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turrican Anthology

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Turrican Anthology

    Dobrá hudba,pěkně se to poslouchá.
    Amiga je nejlepší...

    Komentovat


      #17
      O: Turrican Anthology

      Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
      Mně se to nelíbí. Jsem metalák, ale tyhle dva songy (kór ten druhý) jsou v originále mnohem lepší.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        O: Turrican Anthology

        Metalovy remake mal aj Last Ninja 2. Ten sa mi celkom pacil.
        ???

        Komentovat


          #19
          O: Turrican Anthology

          Inak som si celkom Aki Järvinen-a oblubil, ma toho viacej. http://www.remix64.com/act/aki_j/ Ak ale poznate nieco amiga-metalovo lepsie tak mi dajte vediet.
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #20
            Ja ty skladby znam a k Turricanovi se tenhle styl velice hodi, ale ve skutecnosti se me taky moc nelibi. Existuje hodne remixu (z jinych her), ktere jsou uzasne, nechci rikat lepsi nez original, to ne, proste jine a uzasne. Jenze zrovna Huelsbeck ma ty skladby neuveritelne propracovane a obvykle to nikdo v remixu nedokaze zachytit. Takze az na vyjimky jsem neslysel zadny remix na Huelsbecka, ktery by se mi nejak zvlast libil.

            Komentovat


              #21
              O: Turrican Anthology

              Omachel: Zkus Megadriver. Primárně SEGA, ale hudba Altered Beast a Golden Axe je stejná i pro Amigu a jejich metalové coververze (Metal Beast a Metal Axe) jsou supr.
              Naposledy upravil Predseda; 13.06.2012, 09:04:40.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                O: Turrican Anthology

                Porovnal som Golden Axe first level (AKI-MEGADRIVER), dal vypocut viacerim metlosom u nas v praci a jednoznacne Aki vyhral. Ale to uz sme asi mimo Turricana, co?
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  #23
                  O: Turrican Anthology

                  Komu sa nepacil Turrican v metalovom prevedeni Aki-ho moze vysksat toto. https://www.youtube.com/watch?v=lQEe...eature=related Myslim, ze je to dost dobre.
                  A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                  Komentovat


                    #24
                    O: Turrican Anthology

                    Super sa to pocuva. 20 rokov stare songy a stale maju nieco do seba. A moja oblubena " The wall " nema chybu.
                    Bola by to dobra zbierka do auta, doplnila by Turrican Evolution 1 a 2.

                    Mne sa paci aj Andre Duracell:

                    André Duracell plays TurricanPalais de Tokyo - Paris # 02.11.06


                    Ale aj toto:

                    NEW! Turrican II – The Orchestral Album Kickstarter!http://www.timedate3025.comEin Konzert des WDR Rundfunkorchesters Köln und des Filmharmonischen Chors Pra...


                    Orchester ma gule.
                    Naposledy upravil ObiWanKen; 15.06.2012, 20:11:49.
                    MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Turrican Anthology

                      Tak ten orchestr je fantastický, skvěle podané, moc se mi líbí...
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #26
                        O: Turrican Anthology

                        Tak som si to vcera vecer stiahol vsetko z Amiga remixes a napalil.
                        A dnes na ceste do Tatralandie a spät dostala rodina skolenie o poriadnej hudbe !!!
                        MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                        Komentovat


                          #27
                          O: Turrican Anthology

                          Tak jsem si právě poslechl TSA Preview Megamix December 24th, a moc se těším na červen, kdy snad bude dokončen Turrican Anthology Soundtrack...
                          Ještě kdyby nějakého šikovného programátora napadlo udělat Turrican CD Series pro CD32ku s tímhle remakeovaným zvukem - to by byla paráda!
                          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                          Komentovat


                            #28
                            Turrican Anthology

                            Na to jsem taky myslel

                            Komentovat


                              #29
                              O: Turrican Anthology

                              Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                              Na to jsem taky myslel
                              Tak jsem si to aspoň vyzkoušel, jaký by to byl feeling V Turricanovi II jsem vypnul originální muziku pomocí klávesy "S" a pak už jsem jen pustil příslušný song z Megamixu
                              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                              Komentovat


                                #30
                                Turrican Anthology

                                No a jakej to byl feeling ?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X