Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turrican Anthology

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Turrican Anthology



    Chris Hülsbeck chce vydat veškerou hudbu z Turricana na třech CD. Mělo by to být sakumprásk, včetně loading tunes a tak. A měly by to být všechno nově nahrané symfonické skladby. Což je ovšem podle mě kámen úrazu. On totiž otevřel sám pro sebe bounty a celé to podmiňuje nasbíráním 75.000 USD, což je asi 1.5 milionu v korunách.

    Můj názor na to je takový, že i když Chris je určitě legenda, tak jeho herní hudba je skvělá prostě tak, jak byla složená, reprodukovaná hardwarem na kterém byla napsaná. Veškeré remixy, orchestrální nahrávky a další pozdější úpravy, ať už autorské nebo ne, nestojí oproti originálům za moc.

    Já teda nevím, po tomhle nijak moc netoužím a co jsem koukal, tak na zahraničních fórech jsou reakce taky vesměs dost vlažné.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Turrican Anthology

    Ja to vidim podobne. Je jasne, ze se Huelsbeck v poslednich letech hodne zvhlednul v tomhle duruhu kompozice, ale k jeho hudbam se to opravdu nehodi. Postrada to naprosto dynamiku, bohuzel. Me by se mnohem vice libilo, kdy to zpracovani bylo rockove nebo metalove. Jsem jeho obrovsky fanda, ale tohle me nenadchne.

    Ja jsem cely ten text cetl az nyni a nerekl bych ze tam uvadeji, ze to cele ma byt "symfonicke", nevim, podle me jen nektere tracky. Kazdopadne to bounty je krute.
    Naposledy upravil Doda; 16.04.2012, 13:14:08.

    Komentovat


      #3
      O: Turrican Anthology

      Nepřijde mi to zas tak přehnaný. Jako selfpublisher potřebuje zaplatit všechno, zřejmě mají v plánu všechno natočit znova. Druhý úhel pohledu ale je, že takovouhle věc nepotřebuju, protože sdílím názor, že to Turricanovi nejvíce sluší na Amize a C64. Je ale vidět, že lidi to chtějí - 175 lidí se složilo a dali dohromady 11 tisíc dolarů. Inu, proč ne, proti gustu....
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Turrican Anthology




        kto chce nech ho podpori, u mna vedie Amiga TFMX OST z obitroch serii

        je tam funny rozhovor s majitelom Video Game Musicians listu, Andrewom "Barney" Barnabasom (mimo ineho autor hudby do SWIV-u a Aladdina)
        Naposledy upravil martin.demsky; 16.04.2012, 15:45:48.
        https://soundcloud.com/martindemsky

        Komentovat


          #5
          O: Turrican Anthology

          Dejte to bounty jako objednavku tech CD za 50 EUR a ja si to objednam, ale takhle si to budu pak jeste kupovat? Nebo to tam je nekde popsane jinak?

          Komentovat


            #6
            O: Turrican Anthology

            To mi taky uniká.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Turrican Anthology

              Za padesát dolarů dostaneš limitovanou edici - 3CD box, k tomu možnost stažení před ofiko vydáním plus to samé, co mají lidi za 5 a 25 dolarů.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                O: Turrican Anthology

                Jo, uz to vidim, tak to by slo, podporil jsem to. Uz je splnena polovina bounty, to cumim.

                Komentovat


                  #9
                  O: Turrican Anthology

                  Tak uz maj skoro $85.000, tak jsem zvedav na vysledek.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Turrican Anthology

                    Tak uz tam je pres 110 tisic babek, no pani....

                    Komentovat


                      #11
                      O: Turrican Anthology

                      Mimochodem, jak se vám líbí remake první písničky (The Final Challenge)?

                      ps. Zcela náhodou jsem narazil na gamesu Quik and Silva z roku 1991 a koukám hudbu to má od Chrise - a to docela ve stylu Turricana, vůbec jsem o tom doteďka nevěděl..
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #12
                        O: Turrican Anthology

                        Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
                        Mimochodem, jak se vám líbí remake první písničky (The Final Challenge)?

                        ps. Zcela náhodou jsem narazil na gamesu Quik and Silva z roku 1991 a koukám hudbu to má od Chrise - a to docela ve stylu Turricana, vůbec jsem o tom doteďka nevěděl..
                        tak sem si to našel na jutubu, a ten turrican z toho vyloženě srší Řekl bych, že to může bejt i nějaká původně plánovaná ale nepoužitá hudba A ta hra je taky takovej malej Turrican, spodní info lišta, efekt kostek při přepínání levelů, mluvení při sebrání power up
                        Naposledy upravil Poison; 07.06.2012, 06:21:38.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Turrican Anthology

                          The Final Challenge, posledni level Turricana 2, do dneska Huelsbeck predelany nevydal na zadnem albu (mnoho jinych skladeb uz ano) a je to pecka, jen prostredni cast nijak zvlast nezboznuju. Celkove z toho zvuku je citit ten stary song.

                          Mimochodem je to muj snad vubec nejoblibenejsi track ze vsech Turricanu vubec. Uz se nemuzu dockat, az to bude cele hotove.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Turrican Anthology

                            Je to neskutečný,je tam už 175 500 babek,to už je něco,daří se skvěle...
                            Amiga je nejlepší...

                            Komentovat


                              #15
                              O: Turrican Anthology

                              Doda, a co takyto metal? https://www.youtube.com/watch?v=yVkcp3Tk1uc
                              Ked sa paci, davam pridavok. https://www.youtube.com/watch?v=00J0...feature=relmfu
                              Naposledy upravil Omachel; 12.06.2012, 11:03:13.
                              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X