Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turrican Anthology

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Turrican Anthology

    Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
    Už je k dispozici album Turrican - Orchestral Selections v digitální formě a musím říct, že se mi dost líbí. Asi ještě více, než předchozí album Turrican II - The Orchestral Album. Zatím u mě vede skladba Mr. Walker And His Factory (Turrican II).
    Právě mi přišlo upozornění z Bandcampu. Koupeno . Jsou tam k poslechu preview tracky, fakt si to poslechněte.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #92
      O: Turrican Anthology

      Když to tak poslouchám, chtělo by to další díl...
      Panda Libor

      Komentovat


        #93
        Dneska jsem v aute zapnul radio a chvili jsem mel pocit, ze v nem hraji neco od Huelsbecka, Turricana, Apidyi.... nevim. Zkuste sami od 2:15, az tady, coz byl priblizne okamzik, od kdy jsem to slysel:



        Nevim kterou skladbu presne mi to pripomina, mozna ze Turrican 2 The Desert Rocks, treba od 2:30, dal je to spis Apidya (Credits) nebo neco z Jim Power, ale ty samply jsou presne:

        Komentovat


          #94
          Jako jo
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #95
            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
            Dneska jsem v aute zapnul radio a chvili jsem mel pocit, ze v nem hraji neco od Huelsbecka, Turricana, Apidyi.... nevim. Zkuste sami od 2:15, az tady, coz byl priblizne okamzik, od kdy jsem to slysel:



            Nevim kterou skladbu presne mi to pripomina, mozna ze Turrican 2 The Desert Rocks, treba od 2:30, dal je to spis Apidya (Credits) nebo neco z Jim Power, ale ty samply jsou presne:

            https://youtu.be/xdtCSybIErE?t=150
            To bude spíš použitými syntezátory té doby. V tom videu je použit nástroj typu brass a patrně použili Roland Jupiter 8. To bude důvod proč to tak zní, jelikož brass se hojně používá.
            Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
            Projects: The Lost Forest, still in progress

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X