Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turrican Anthology

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Turrican Anthology

    Protože to bylo k C64 release a viděls, jaký byly v tý době jiný běžný joysticky?
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #77
      O: Turrican Anthology

      Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
      Krapet OT, ale nechtel jsem to davat do chlivku...to by mi DaMi dal!

      [ATTACH=CONFIG]7887[/ATTACH]

      Manowar - 1988
      Turrican - 1990
      hustý! to je skoro na žalobu

      Komentovat


        #78
        O: Turrican Anthology

        parada, Manowar je bomba, uz vidim kde cerpali inspiraciu, ze ma to nenapadlo uz davno, Manowar som pocuval, Turrican som hasil
        --------------------------------------------------
        A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

        Komentovat


          #79
          O: Turrican Anthology

          Už je k dispozici album Turrican - Orchestral Selections v digitální formě a musím říct, že se mi dost líbí. Asi ještě více, než předchozí album Turrican II - The Orchestral Album. Zatím u mě vede skladba Mr. Walker And His Factory (Turrican II).
          I love Amiga

          Komentovat


            #80
            O: Turrican Anthology

            Je to tohle? Případně kde se to dá koupit?
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #81
              O: Turrican Anthology

              Ještě to nemá v eshopu. Posílal to jen backerům.
              I love Amiga

              Komentovat


                #82
                O: Turrican Anthology

                A trochu trapas je, ze Huelsbeck to dava hned na Spotify a mozna dalsi podobne sluzby, ale ja mam placene Spotify, takze uz nic nemusim kupovat, ale cena neni podsttany duvod, hlavne to mam hned. Spotify je posledni roky muj jediny zdroj hudby, se kterym jsem 100% spokojeny. Pustim si kdy chci co chci a nemusim plasit s nejakymi mp3.

                Chapu ze to fyzicke CD ma svuj puvab, ale me to uz nebavi skladovat jen proto, abych to mel. Na Spotify to navic davaji vsichni jako Brimble nebo Banjo Guy Ollie

                Komentovat


                  #83
                  O: Turrican Anthology

                  Problém je, že ze Spotify si to nepustím v autě. Ale obecně - všema těma adaptacema, předělávkama a remixama Turricana jsem už tak překrmenej, že po další vůbec netoužím.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #84
                    O: Turrican Anthology

                    Pustis a myslim, ze i v tom tvem aute. Nemas mobil a radio s nejakym audio vstupem? Jack nebo bluetooth? Respektive to jsou dve velice bezne veci, ktere k tomu staci.

                    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                    Problém je, že ze Spotify si to nepustím v autě. Ale obecně - všema těma adaptacema, předělávkama a remixama Turricana jsem už tak překrmenej, že po další vůbec netoužím.

                    Komentovat


                      #85
                      O: Turrican Anthology

                      No takhle asi jo, ale nevím jestli zrovna při cestě na Prasepárty je ve všech těch Verneřicích a pod. kolem Benešova nějaký datový signál
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #86
                        O: Turrican Anthology

                        To asi ne, ale ja Spotify pouzivam i v metru a funguje to. Nejak se to cachuje a prednacita a nevim co, maj to docela vymakany. Nemluve o rezimu, ze si skladbu/album/playlist/umelce oznacis pro offline pouziti, coz se hodi do letadla.

                        Komentovat


                          #87
                          O: Turrican Anthology

                          Zaregistroval jsem tenhle projekt až teďko Vzhledem k tomu kolik peněz vybírá mi přijde, že chce na tom spíše vydělat. Nic proti tomu, ale originál hudba je mnohem lepší.

                          Mimochodem měl by někdo opravdu pěkný obrázek Turricana, který by se hodil na triko?
                          Naposledy upravil Cyberian; 05.12.2017, 18:05:55.
                          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                          Projects: The Lost Forest, still in progress

                          Komentovat


                            #88
                            O: Turrican Anthology

                            Vydelat na tom chce, ale zrovna Huelsbecka to jednoznacne bavi a umi to. Ja tedy nemyslim, ze $15 za digital a $30 za CD je nejaky ulet, normalni cena. Potazmo kdyz to hraje zivy orchestr.

                            Komentovat


                              #89
                              O: Turrican Anthology

                              Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                              Zaregistroval jsem tenhle projekt až teďko Vzhledem k tomu kolik peněz vybírá mi přijde, že chce na tom spíše vydělat. Nic proti tomu, ale originál hudba je mnohem lepší.

                              Mimochodem měl by někdo opravdu pěkný obrázek Turricana, který by se hodil na triko?
                              Solaris104 před pár lety
                              Přiložené soubory
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #90
                                O: Turrican Anthology

                                Tak to je před hodně pár lety
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X