Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DOOM 3 přicházi na AROS :)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DOOM 3 přicházi na AROS :)

    To že v poslední době přišlo na AROS několik zajímavích 3D her, ukazuje jaké má aros možnosti.
    Pro ty co neví malý seznam:


    A teï pecka na konec uživatel Deadwood připravuje na AROS DOOM 3 a zde je první obrázek:


    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: AROSx86_64-2012-05-16-00-18-01.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 338,5 KB
ID: 112355
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    O: DOOM 3 přicházi na AROS

    Škoda, že tam nejsou nějaké hry z tohoto století .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: DOOM 3 přicházi na AROS

      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      Škoda, že tam nejsou nějaké hry z tohoto století .
      Jedna tam predsalen je... Mala napoveda: Mrkni do nazvu vlakna
      ???

      Komentovat


        #4
        O: DOOM 3 přicházi na AROS

        Hmm, neni to spatne, ale dokud nebudou podporovat 3D i na kartach ATI (AMD), tak je mi to ...@#$%^&*!!

        Komentovat


          #5
          O: DOOM 3 přicházi na AROS

          Já chci toho Důůůma pro 68k AmigaOS

          Komentovat


            #6
            O: DOOM 3 přicházi na AROS

            Zde jsou linky ukázky hry Nexuiz s funkčním síťovým protokolem:



            a hry DOOM 3

            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

            Komentovat


              #7
              O: DOOM 3 přicházi na AROS

              Tak jsem si přečetl minimální požadavky na HW a mám takový dojem, že to na svém PPC HW nerozběhám ani v 320x200, což je velká škoda - přitom jsem přesvědčený, že by tomu po očesání pár efektů mohla 604/233Mhz stačit.

              Komentovat


                #8
                O: DOOM 3 přicházi na AROS

                Doom 3 je možné rozhodit i na VooDoo2 kartě, když se vypnou shadery. Přesto dost pochybuju, že by to 604/233 spočítala. Minimum na PC je 1.5 GHz.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  O: DOOM 3 přicházi na AROS

                  jak jsem koukal na to video doomu 3, tak jsem pak nahodou narazil na tohle (29 minuta nasledujiciho videa) kde si dva manici co bezne propiraji linux, zkousi AROS. Je to celkem zajimave poslechnout si, co si o tom mysli lide "odjinud" (SPOILER nejvice je zaujal ramdisk), navic jak do toho az tak moc nevidi tak misty trosku prehaneji a je to sranda poslouchat

                  Komentovat


                    #10
                    O: DOOM 3 přicházi na AROS

                    to je nějaká rádiová show s webkou? a ne, Amiga nemá ls, ale má list (fuj s direm ty pcčkáři jeden)

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X