Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Programátor G540 a EPROM mazačka

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Programátor G540 a EPROM mazačka

    Zakoupil jsem si z ebay programator G540, ktery me vysel na 1000,-Kc. Celnici nastesti zadne clo nechteli, mozna proto, ze na baliku byla uvedena cena 10$ . Programator prisel v krabicce, ve ktere je vlastni programator, USB kabel, manual (i v anglictine) a CD (i s anglickym SW v5.20). Z prace jsem vzal nejake EPROMky ze starych zarizeni. V pohode nacetl jejich obsah, vymazal jsem je novou mazackou a naprogramoval. Chtel jsem levny programator pres USB a G540 me predstavy splnuje. Zvlada EPROM, EEPROM, MCU, GAL, PIC a dokonce funguje jako tester. Bohuzel neumi programovat EPROM s kickstarty pro Amigu, ale to umi drazsi model G840. Tady je odkaz na recenzi:


    Dale jsem si poridil EPROM mazacku, ktera me z ebay vysla asi na 300,-Kc. Prisla bez krabice zabalena v bublinkovem igelitu. Funguje v pohode, jen si clovek musi dat pozor na mechanicky casovac, ktery umoznuje nastavit az 60 minut. Cejchovani moc neodpovida beznemu ciferniku. Napr. nastaveni na 1 netrva 10 minut, ale nejakych 15. To je ale detail a pokud clovek potrebuje merit cas mazani presne, pouzije treba casovac v mobilu. Do suplicku jsem vrazil EPROMku a pres dirku clovek vidi UV svetlo, ktere maze. Az dojde casovac dokonce, tak ho automaticky vypne. Ja jsem spokojen a tuto levnou mazacku take doporucuji.
    Přiložené soubory
    I love Amiga

    #2
    O: Programátor G540 a EPROM mazačka

    Tedaa, koupil sis krásný hračky...

    Komentovat

    Zpracovávám...
    X