Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší :-)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší :-)

    Tak jestli jste někdo váhal jako já, tak nyní jsem neodolal:

    Amiga Forever 2012 Plus Edition for PC. Games Software. Perfect Amiga Emulation on Your PC.
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    #2
    O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

    Emulace je pro děcka.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Emulace je pro děcka.
      Souhlasím, zase ta Pec, hrajte na origo strojích...
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

        Jasně že origo stroje jsou lepší, ale v práci "ve volné chvilce " je to ideální náhrada.
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #5
          O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

          Né každý má doma originální stroj, pak je emulace hodně fajn. Hodně lidí jsem už vrátitl k Amize aspoň tímhle způsobem a je to lepší, než vůbec nic.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

            njn, jsem myslel, že tady mají Amigu všichni...
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

              Hodně lidí jí právě nemá. A pokud jim začnu počítat co všechno a za kolik si musí koupit, tak buď jdou zmechuceně od toho, nebo jedou alespoň na emulátoru. AF je hodně fajn, není třeba se s ničím srát a jede to hned. A taky nechci trávit hodiny vysvětlováním nastavování WinUAE. Já bych to nezatracoval, pro někoho to může být řešení.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                Ja bych to zase klidne zatratil. Nafukovaci panu doma taky nemam. Manzelka je pochopitelne vyznamne drazsi...

                Komentovat


                  #9
                  O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                  Ale jistě, tohle nemá cenu.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                    Já prostě souhlasím. Někdo vezme freeware emulátor, udělá k tomu nějaké spouštěcí menu na hry, které jsou už dávno abandonware a jen proto, že má licenci na ROMky, tak za to chce nekřesťanské prachy. A co takhle free verze pro ty, co mají Amigu a grabnou si dle licenčních podmínek obsah sami? Nic? Fakt nic? Ne děkuji... To je stejně dementní politika jako u Sinclair QL (chceš programy a hry? tak zaplať bez ohledu, jestli máš reálný stroj).

                    Komentovat


                      #11
                      O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                      mrkněte sem

                      ftp://tester:tester1@77.99.252.84:21
                      WinUae

                      Komentovat


                        #12
                        O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                        Já prostě souhlasím. Někdo vezme freeware emulátor, udělá k tomu nějaké spouštěcí menu na hry, které jsou už dávno abandonware a jen proto, že má licenci na ROMky, tak za to chce nekřesťanské prachy. A co takhle free verze pro ty, co mají Amigu a grabnou si dle licenčních podmínek obsah sami? Nic? Fakt nic? Ne děkuji... To je stejně dementní politika jako u Sinclair QL (chceš programy a hry? tak zaplať bez ohledu, jestli máš reálný stroj).
                        O Cloantu jsme se tady ale vůbec nebavili. Na to se dá taky nahlížet různě. Ano, stojí to celé na free emulátoru a ano, mají licenci na ROMky. Ovšem tu licenci mají pouze na distribuci se svým balíkem. Není to o tom, že by na nich seděli jako žába na prameni. Cloanto je firma jako každá jiná, jedna z posledních co se Amize ještě věnují. Pokud je dneska ostuda, snažit se na Amize ještě vydělávat, tak potom máš pravdu. Nicméně bych taky nezapomínal na to, že Cloanto finančně podporuje taky různé bounty, projekty atd...

                        Tady jde o to, že pokud dneska potkám nějakého bývalého amigistu, který z nostalgie uvažuje znovu o pořízení Amigy, pak je problém. Když mu řeknu, kolik ho vyjde A1200 v základu s nějakou tou turbínou, že si bude muset projít instalací Workbenche, WHDLoadu, MUI, knihoven, MUI tříd atd.. A to nemluvím o vysvětlování, jak složitě postupovat, pokud chce mít v Amize disk větší než 4GB. Každý na to prostě nemá.

                        Pak je tady otázka co jsou nekřesťanské peníze. Těch 30 dolarů nebo tisíce za Amigu v základu? Já bych tu emulaci vůbec takhle neodsuzoval. Pokud to tedy není nějaký hloupý postoj hardcore amigistů, co mají doma několik Amig na hraní. Podle mě je mnohem lepší, pokud se někdo vrátí k Amize formou emulace než vůbec. Tu reálnou Amigu si může koupit kdykoli později.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Tady jde o to, že pokud dneska potkám nějakého bývalého amigistu, který z nostalgie uvažuje znovu o pořízení Amigy, pak je problém. Když mu řeknu, kolik ho vyjde A1200 v základu s nějakou tou turbínou, že si bude muset projít instalací Workbenche, WHDLoadu, MUI, knihoven, MUI tříd atd.. A to nemluvím o vysvětlování, jak složitě postupovat, pokud chce mít v Amize disk větší než 4GB. Každý na to prostě nemá.
                          Tak pokud to je i bývalý amigauser, tak by snad měl ještě zavzpomínat a mít částečně v krvi vše co se dá ve workben,chi upravovat, opravoat, vylepšovat, atd. leda by už byl tak zhýčkaný, (řekl bych zmršený, ale jsem slušňák ), tím známým OS který Vám nedovolí téměř nic.

                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Pak je tady otázka co jsou nekřesťanské peníze. Těch 30 dolarů nebo tisíce za Amigu v základu? Já bych tu emulaci vůbec takhle neodsuzoval. Pokud to tedy není nějaký hloupý postoj hardcore amigistů, co mají doma několik Amig na hraní. Podle mě je mnohem lepší, pokud se někdo vrátí k Amize formou emulace než vůbec. Tu reálnou Amigu si může koupit kdykoli později.
                          A hardcore určitě nejsu, a peníze se do Amigy vrážely vždycky, je to prostě posedlost.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #14
                            O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                            Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                            Tak pokud to je i bývalý amigauser, tak by snad měl ještě zavzpomínat a mít částečně v krvi vše co se dá ve workben,chi upravovat, opravoat, vylepšovat, atd. leda by už byl tak zhýčkaný, (řekl bych zmršený, ale jsem slušňák ), tím známým OS který Vám nedovolí téměř nic.
                            Budeš se možná divit, ale lidi co s Amigou nedělali někdy i více než 10 let, tak s tím mají problémy. Taky neříkám hned instalovat Amikit. Někdy mám problémy i já Ale jako jasně, skutečné železo je ta nejlepší cesta. Ale emulaci bych fakt nahanil

                            A o penězích nemá cenu mluvit, taky jsem v tom už utopil desetitisíce
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              O: AmigaForever 2012 Plus se slevou 67% - pro nejrychlejší

                              No já tu emulaci až tak moc nehaním, ale už ani nepoužívám. Ale stejně by to chtělo Amiga noťas
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X