Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MOS2.7 a Problém s USB a show all files

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MOS2.7 a Problém s USB a show all files

    Tak jsem konečně do Pega1 nacpal gigo Ram a začínám si hrát. A hned narážím na první problémy:
    a) z USBčka nemůžu nakopírovat nic nad 50MB - zkoušel jsem různé vstupy i klíčenky (FAT32). Prostě to po cca 45-50MB vytuhne a kopírování nepokračuje.
    b) dá se nějak adresáři defaultně nastavit show all files jako ve Workbenchi? Spousta softu z netu nemá ikonu k adresáři a docela mne rozčiluje neustále volit show all...

    #2
    O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

    Tak pokud se nepletu, je to už pes rok co jsem prodal Pega, ale tahle nastavení jsou v menu Ambientu stejně jako ve WB, tj menu v horní liště.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

      S USB v MOSu sem měl taky problém, při pouštění PPC dem se co pět sec. zacuklo a za živího boha sem nemoch přijít na to, co to způsobuje. Nepomohla ani čistá reinstalace. Nakonec sem přišel na to, že Poseidon si neustále šahá na USB porty, jestli není něco "zasunutý". Po připojení "flašky" to přestalo. Jo, a kopírování velkejch souborů mi taky zlobylo, pořešil sem to tak, že sem do spodního PCI slotu vrazil USB 2.0 kartu a bylo po ftákách...

      Komentovat


        #4
        O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

        Jo, USB karta tam je, ale ani přes ní to pořádně nejde (OK - dostal jsem se na 230MB). Zatim ted holt smažím CDčka. Jinak u Show All jsem zkoušel po vzoru WB "snapshot all", ale to z nějakého důvodu funguje jen do příštího restartu. Ještě to prozkoumám.

        Komentovat


          #5
          O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

          Divné, ale asi mně to taky čeká, sehnal jsem Macbook G4/1,6GHz a pořídím si MOS, takže kdoví....
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #6
            O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            Jo, USB karta tam je, ale ani přes ní to pořádně nejde (OK - dostal jsem se na 230MB). Zatim ted holt smažím CDčka. Jinak u Show All jsem zkoušel po vzoru WB "snapshot all", ale to z nějakého důvodu funguje jen do příštího restartu. Ještě to prozkoumám.
            Zkus tam vrazit MOS3...

            Komentovat


              #7
              O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

              Jo, to mě už taky napadlo. Ale i přes určité peripetie mám na Pegovi rozchozených spoustu věcí, Ultimate Pack atd. Obávám se, že update na verzi 3 by mi v tom udělal pěkný maglajs.

              Komentovat


                #8
                O: MOS2.7 a Problém s USB a show all files

                Tak zkus čistou instalaci na nějaký jiný, prázdný disk, stačí nějaká stará mrcha s pár giga...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X