Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

FastATA 1200 Lite

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    FastATA 1200 Lite

    Přátelé, kamarádi, potřebuju ovladače pro tuhle potvoru. Je to ta ošizená 16 bit verze, co ji chybí v patici prostřední GAL.

    ELBOX mlčí a strejda gůgl mi našel prt...

    #2
    O: FastATA 1200 Lite

    Zatim jsem nasel na 6 let stary zaloze jenom tohle. http://ghh.wz.cz/friends/ata3.driver Pridat do Startup-sequence pred setpatch.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      O: FastATA 1200 Lite

      Tak bohužel, ani tento ovladač nepomohl. Buď to nebyl ten pravý, nebo je ten řadič v pr...
      Startovačka vypadá takhle (samozřejmě na začátku před Setpatch) :

      C:CheckLMB
      IF WARN
      SYS:Prefs/ATA3Prefs
      ENDIF
      C:ATA3.driver

      Na LMB ani nedojde, ihned to hlásí, že device DH0: je nedostupná a po odklikání to nahlásí, že Setpatch není spustitelnej soubor. Po restartu a najetí z diskety je DH0: jako NDOS a je to na format...

      A takhle pořád dokola s jakýmkoliv ovladačem, co sem zplašil.

      Zajímavá věc - mám ještě jeden řadič od Elboxu s názvem POWER FLYER 1200 Gold 32-bit High Speed Fast ATA-2/EIDE u něhož mám ovladače na disketě (funguje v pohodě) a pokuď si pro něj na jejich download stránce stahnu ovladač pro Fast ATA-2 řadič (samozřejmě novější verze), tak mi to zkurví disk stejným způsobem...
      Sem z toho daněk...

      Komentovat


        #4
        O: FastATA 1200 Lite

        To je teda nemile. Bohuzel mam jenom tohle od Elboxu
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: FastATA 1200 Lite

          FastATA'99v71a34.lha
          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          Tak bohužel, ani tento ovladač nepomohl. Buď to nebyl ten pravý, nebo je ten řadič v pr...
          Startovačka vypadá takhle (samozřejmě na začátku před Setpatch) :

          C:CheckLMB
          IF WARN
          SYS:Prefs/ATA3Prefs
          ENDIF
          C:ATA3.driver

          Na LMB ani nedojde, ihned to hlásí, že device DH0: je nedostupná a po odklikání to nahlásí, že Setpatch není spustitelnej soubor. Po restartu a najetí z diskety je DH0: jako NDOS a je to na format...

          A takhle pořád dokola s jakýmkoliv ovladačem, co sem zplašil.

          Zajímavá věc - mám ještě jeden řadič od Elboxu s názvem POWER FLYER 1200 Gold 32-bit High Speed Fast ATA-2/EIDE u něhož mám ovladače na disketě (funguje v pohodě) a pokuď si pro něj na jejich download stránce stahnu ovladač pro Fast ATA-2 řadič (samozřejmě novější verze), tak mi to zkurví disk stejným způsobem...
          Sem z toho daněk...
          Skus toto (priloha)
          Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
          Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
          E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
          Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
          AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


          registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

          Komentovat


            #6
            O: FastATA 1200 Lite

            Zkus tento starší.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X