Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Tak to je super Boris, ze sa ti este podarilo aj naspeedovat kartu okrem odstraneneho bugu. Hadam uz coskoro poslem kartu na upravu. Zatial jedine co mi na Furii chyba - je moj volny cas
    Naposledy upravil venox; 03.11.2013, 22:16:02.
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
      Tak to je super Boris, ze sa ti este podarilo este aj naspeedovat kartu okrem odstraneneho bugu. Hadam uz coskoro poslem kartu na upravu. Zatial jedine co mi na Furii chyba - je moj volny cas
      Ta chyba bola na nieco dobra, inak by nebol ani ten dalsi vykon Clovek sa uci stale... Samozrejme vyhecovali ste ma na Remate
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Ta chyba bola na nieco dobra, inak by nebol ani ten dalsi vykon Clovek sa uci stale... Samozrejme vyhecovali ste ma na Remate
        Sak nas to aj stalo sil , gratulujem za Speed Gain
        Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
        Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
        E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
        Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
        AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


        registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          V posledním čísle Amiga Future vyšla upoutávka na La furia negra
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Prej "...vedel bych, co bych chtel k Vanocum..." Ja to vim a jsem si jistej!

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Slyšel jsem že se letos Ježíšek opět zastřelil
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                Slyšel jsem že se letos Ježíšek opět zastřelil
                Tak pořád je tady ještě Santa Klausů, ne?

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Njn, ale tenhle je lakomý
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    JJ Santa z USA dorazí snad přístí týden, bohužel mě už za stihl zvýšený kurz CZK vs USD A ježíšek ze Slovenska to snad také stihne ještě letos (pro něj mám naštěstí penízky připravené v EUR měně už nějaký ten pátek) ;o)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      JJ Santa z USA dorazí snad přístí týden, bohužel mě už za stihl zvýšený kurz CZK vs USD A ježíšek ze Slovenska to snad také stihne ještě letos (pro něj mám naštěstí penízky připravené v EUR měně už nějaký ten pátek) ;o)
                      Cos objednal u Santy?
                      Ja se zase moc tesim na Jeziska z Dvora Kralove n/L
                      Naposledy upravil springy; 19.11.2013, 14:41:41.

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Hm, já fúrii taky zaplatil už dárkem od ČNB. Odhadem mi jí prodražili cca o tři stovky.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Hm, já fúrii taky zaplatil už dárkem od ČNB. Odhadem mi jí prodražili cca o tři stovky.
                          Ano uunek, pisal, ze ste devalvovali KC voci Euru, tiez nadaval!
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            A mohl bych se te Boboo zeptat na nezavazny odhad doby, kdy zhruba bude furia moct byt distribuovana mezi nebetatesterske a nesponzorujici zakazniky?
                            Naposledy upravil springy; 19.11.2013, 15:39:34.

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                              A mohl bych se te Boboo zeptat na nezavazny odhad doby, kdy zhruba bude furia moct byt distribuovana mezi nebetatesterske a nesponzorujici zakazniky?
                              Mam tu par kusov pred dokoncenim pre DONATE ludi. V horizonte par dni, ide do vyroby nova doska (Rev2) ktora, bude podporovat rychlejsie pamate, externy oscilator a autodetekciu FPU, zvacujem moznost overlocku FPU na 56MHz. Ak vsetko dobre pojde, zaciatkom decembra budem osadzovat dosky Rev2, pre ostatnych uzivatelov podla poradia
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                                Cos objednal u Santy?
                                Ja se zase moc tesim na Jeziska z Dvora Kralove n/L
                                Jasně, možná bude i Ježíšek ze Dvora, ale když ne, tak se svět nezboří.

                                A co mi Santa donese? To se přeci neříká ;o)
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X