Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Super sprava pod stromcek.
    MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Existuje určitá konkrétna revízia dosky A600 pre novú Fúriu ? Alebo Fúria funguje vždy korektne na všetkých reviziách A600 ?

      Ak sa to tu náhodou už riešilo, tak sa ospravedlňujem za redundantnú otázku.
      A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Autorem citovaného textu je bogy Přejít na původní příspěvek
        Existuje určitá konkrétna revízia dosky A600 pre novú Fúriu ? Alebo Fúria funguje vždy korektne na všetkých reviziách A600 ?

        Ak sa to tu náhodou už riešilo, tak sa ospravedlňujem za redundantnú otázku.
        Takto, skusal som to na vsetkych doskach co mam doma cca 6 ks, priebezne na doskach od uzivatelov kde bol robeny recap.

        Testovane revizie:
        Rev 1 / A300 - Gayle 01
        Rev 1.3 / A600 - Gayle 02
        Rev 1.5 / A600 - Gayle 01
        Rev 2D / A600 - Gayle 02

        Akcelerator nepracoval s jednou doskou 1.3 / A600 - Gayle 01, paradoxne ak Furia bola pretaktovana na 33MHz vsetko bolo v poriadku, tu je nieco posahane asi na doske. Je vsak mozne, ze na niektorych doskach moze byt problem, Commodore mal roznych subdodavatel, cize Amiga bola lepena z roznych komponentov. Tazko nenajdete dve uplne zhodne dosky aj ked su rovnake revizie.

        Amigoun pisal, ze mal tiez problem s jednou doskou ked Furiu testoval, v tedy vsak Firmware bol v revizii 0, na AmigaPointe 2013 uz bola revizia 1 a v sucastnosti je 2. Revizia sa da jednoducho overit v SysInfo v Boards, kde je informacia zobrazena.
        Naposledy upravil Boboo; 19.12.2013, 15:35:41.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Takže na adrese



          je ke stažení nová verze furiatune (je to přímý odkaz na exe soubor).

          Jo je nového?
          - už neřeší velikost písmen
          - fpu on již korektně funguje
          - Amiga se rebootne až po nastavení všech parametrů (pouze maprom rebootuje okamžitě)
          - přidáno do helpu informace o aktivaci pcmcia

          Díky za případné ohlasy.

          Po svátkách bych založil mini stránku věnovanou furii a furiatune.

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Když teda říkáš, tak já si teda tu fúrii po Vánocích nainstaluju do prcka.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Aj by som nieco napisal, ale nejde mi to stiahnut (filename is not valid).
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                Aj by som nieco napisal, ale nejde mi to stiahnut (filename is not valid).
                Skus tu
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Diky, odtial to uz ide stiahnut. Zajtra poskusam. Ten prvy odkaz co daval Mark mi stale nejde.
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    Pak musíš mít něco blbě nastavené v prohlížeči, testoval jsem to pod MorphOSem, pod Widlema i pod MacOSem, a všude mi to stahuje správně... a odkaz je živej. Jak jsem napsal, je to přímej odkaz na amigácký exe soubor...

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Mas pravdu, v Opere mi to nejde, v Chrome v pohode. Ale stiahol som uz z odkazu co poslal Boris. Ale diky za info.
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Jen pro info, založil jsem miniweb pro furiatune s nějakými základními informacemi: furia. Časem tam ještě dodám další informace, screenshoty, fotky atp. Je to hlavně kvůli stahování furiatune, aby byl někde nějaký web s odkazem...

                        Komentovat


                          AIBB test

                          Jens zacina zurit, pretoze sa mu nepaci zrovanie jeho HW s mojou Furiou. Ziada stiahnut screensshote pretoze obrazky podla neho nezodpovedaju realite. Rad by som preto niekoho s fora poziadal o nezavisle otestovanie a vytvorenie AIBB modulu s ACA630 aj s funkciou maprom. A AIBB modul tu da k stiahnutiu, ja tiez dam zdielat AIBB modul mojho akceleratora, nech si uzivatelia urobia vlastnu komparaciu. Ach ta jesitnost!!!

                          Furia 32-Bit AIBB Module download
                          Naposledy upravil Boboo; 06.01.2014, 13:17:28.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            A není lepší prodat jednu Fúrii přímo Jensovi, aby se aspoň naučil dělat to správně?
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              O: AIBB test

                              By mne zajimalo, co se mu nezda. Prece mu musi byt jasne, ze novejsi HW bude nejspis lepsi, ne? Pac, kdo by delal neco, co je horsi, nez to co uz na trhu je? Kazdopadne mam o to vetsi radost, ze Furii taky nekdy budu mit!

                              Komentovat


                                O: AIBB test

                                Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                                Prece mu musi byt jasne, ze novejsi HW bude nejspis lepsi, ne? Pac, kdo by delal neco, co je horsi, nez to co uz na trhu je?
                                No třeba ten, co má chuť se něčemu novému učit .
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X