Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Dik! Jo, no jo, prehledl jsem se. Takze je to fajn, Jens bude spokojenej a mi ostatni budeme mit za min penez vicemene tan samy vykon .

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      No, podle testů v AIBB, které jsou mnohem detailnější, je na tom Fúria v mnoha ohledech mnohem lépe... a podívej se taky na ten druhej screenshot, kde se ukazuje rychlost cf karty... na Fúrii jednoznačně vede... líbí se mi to, že po resetu mi systém naběhne cca za 3 sekundy, to je přímo brutál...

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Inak neviem preco Jens frfle. Sak sa ACA 630 uz nepredava a asi uz ani nebude, nie? Keby sa predavala tak to pochopim. Chlapec ma proste konkurenciu, musi sa s tym naucit zit.
        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
          Tak tady jsou výsledky testování, zítra to snad nějak dám na web...

          ACA630/25
          [ATTACH=CONFIG]5027[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5028[/ATTACH]

          Furia 020/28
          [ATTACH=CONFIG]5029[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5030[/ATTACH]

          AIBB moduly přidám na web zítra.
          Tu je vidiet rozdiel v hrubej sile 68030ky, vykon v spociva, ze CPU vyuziva BURST. Teraz nebudem uplne presny vo vyklade co je to BURTS, pre laikov je to rychlejsi a efektivnejsi pristup do pamati, v mode BURTS stacia 2 hodinove takty, 68020ka potrebuje 3 hodinove takty. Ako pisal MarK, v detailnejsich testoch AIBB Furia to ACA630 natre, jedine v SORT je kusok pomalsia Ako amater vyvojar som nadmieru spokojny
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
            Inak neviem preco Jens frfle. Sak sa ACA 630 uz nepredava a asi uz ani nebude, nie? Keby sa predavala tak to pochopim. Chlapec ma proste konkurenciu, musi sa s tym naucit zit.
            Ale v sucastnosti, nema ziadnu vykonejsiu kartu pre A600, skor svoje portfolio degradoval na ACA620 aj Vampire 600 je rychlejsi Je to suboj Ega amateri VS. profesional Skoda, ze pre strom nevidi les, zial asi lepsia karta pre A600ku od Jensa asi nebude, podla toho co som cital ACA630 dost zle predavala oproti inemu HW, pritom mne sa ACA630 velmi paci, lebo naozaj je prepracovana!
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Tak na mém webu www.kuchinka.cz/furia jsou ony výše zobrazené screenshoty a také jsou dole ke stažení AIBB moduly. Až doinstaluju víc testovacích prográmků, pošlu další testy, obrázky, informace, a také fotky Fúrie...

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Marku oprav si tam link na sysinfo 4.0 nad screenama

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Opraveno mi tam chybělo HTTP...

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    skor svoje portfolio degradoval na ACA620 aj Vampire 600 je rychlejsi
                    Tak podle toho, co jsem ted cetl od jednoho noveho majitele Vampira na Amibay, je Vampir drobet rychlejsi nez ACA630. Jen je to nejake divne, pac emuluje procesor 68020 na 60, 9 MHz a ma skoro setejny vykon (5999 Dhyrstones, 6.26 Mips) jako Furie na 28 MHz?
                    Naposledy upravil springy; 10.01.2014, 09:36:00.

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Ano podla merani je jasne ze ACA 630 uz nie je na TOP vrchole, len Jens stale zvadza vnutorny boj, ze to tak nie je V emul teste su vsetky zmiene karty zhruba na rovnakej urovni, dramaticke su vsak dalsie testy a to v grafickych operaciach a rychlosti FastRAM u ACA je memtest uplny prepad. Nieviem ako je to u HW od Majsta, co so vsak videl zdrojak, tak je tam este kopec prace na optimalizacii, preto vykon dohana cez MHz Furia na 28MHz je rychla vdaka ZeroWaitState, co preklade je CPU nikdy necaka na citanie a zapis do pamati, jedine co CPU brzdi je samotny pristup k A600 pri 16-Bit datovej zbernici. Tu je trik, ze prave vtedy sa DRAM refresuje a tak sa nikde nemrha casom a Furia je naozaj rychla. Nad logikou som stravil stovky hodin a nic nie je nechane na nahodu Ak by sa podvyhla rychlost Furie z 28MHz na 33MHz vykon stupol na rovnych 7 MIPS, na to vsak teba uz 50ns pamate a urobim malu zmenu logike, toto vsak je mozne iba na PCB doskach Rev2.
                      Naposledy upravil Boboo; 10.01.2014, 11:03:52.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Na webu www.kuchinka.cz/furia jsem přidal nějaké fotečky...

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Jedním slovem krása, no a ten Lightwave díky FPU, na to musí ACÁři čučet

                          I HW umí vypadat sexy
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            Fúria EC020 (Parný valec)

                            Jedným slovom , paráda 😉
                            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Boboo je machr. Nedělá to profesionálně, přesto to profesionálně vypadá a navíc i funguje. Já tuhle kartu sice nikdy nevyužiju, ale i přesto bych tě postavil na náměstí na podstavec v bronzu

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                radsej z kamena. Bronz na slovensku dlho na slnku nevydrzi
                                A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X