Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
    Další fúria jako second hand: https://www.amibay.com/showthread.ph...items-for-sale

    120 éček ;o)
    Majitel si to rychlo rozmyslel a kartu stiahol s predaja
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      Jsme tu mohli udělat kolektivní objednávku. Koupit si jeden pro mou jedinou A600 se mi asi nevyplatí :/
      O tychto CF MD HITACHI sme sa v nejakom vlakne kedysi bavili s Obiwankenom, vtedy som objednal 10 kusov...

      Co chcem ale napisat je ze pri hromadnej objednavke nebude zlava na postovnom, ma to tam napisane: prva karta 2$ + 3$ postovne, druha a dalsia karta 2$ karta + 2$ postovne. Mna teda 10 kariet vyslo: 10*2$ + 1*3$ + 9*2$ = 41$, co bolo okolo 30 EUR. Treba to brat tak, ze jedna karta stoji 5$ ( = do 3 eur), co si myslim ze neni vela...

      Mimochodom tato CF mi nefunguje ako SLAVE a ani v CF-PCMCIA citacke Delock !!!
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        Test dosiek A600

        Do ruk sa mi teraz dostalo viac dosiek A600, specialne som si vyziadal od Amigouna dosku v1.3 s Gayle-01. Podla majitela doska bola problemova s Furia EC020 Rev1. Zavada sa prejavovala poskodenou grafikou po nastartovani systemu a nakoniec padom. Dosku som testoval novou verziou akceleratora Rev2, A600 pracuje bezproblemov. Celkovo som testoval 3 dosky s Gayle-01, Rev1.3 a Rev1.5, tiez niekolko dosiek s Gayle-02 Rev1, Rev1.5 a Rev2D. S toho mnozstva bolo jedna doska mierne naladova a to Rev2D, niekedy svojvolne vytuhla alebo nefungoval spravne MAPROM. Ina doska Rev2D pracovala spolahlivo, cize nezalezi od revizie dosky ale kus od kusu.

        Len tak na margo, urobil som nejake bench testy a Furia EC020 Rev2 33MHz je 15% vykonejsia ako ACA 1220 33MHz s tym istym CPU Tiez Furia da nakladacku ACA 1232 25MHz tu je rozdiel este vyraznejsi, co dodat optimalizovat sa oplati
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          Update Firmware

          K dispozicii je novy Firmware v3.4 pre Furia EC020 Rev2., v logike su drobne zmeny (zaplaty) ktore zvysuju funkcnost z problemovimi A600. Update je zdarma, za postovne.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            O: Update Firmware

            Já jsem zatím na problémy nenarazil, o jaké by problémy se tedy jedná, jestli je to nutné.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              O: Update Firmware

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Já jsem zatím na problémy nenarazil, o jaké by problémy se tedy jedná, jestli je to nutné.
              Tak to som rad, ak to bezi v poriadku netreba nic riesit! FW je pre uzivatelo co maju *nevydarene dosky, snazil som sa urobit maximum aby to slapalo. Dalsie akceleratory budu mat novy FW uz standardne.

              *nevydarene - dosky su vyrobene zo suciastok od roznych dodavatelo odhliadnuc od revizie dosiek a Gayle-01 alebo Gayle-02. Po lopate povedane, kazda doska ma nejaku toleranciu v casovani, no niektore su za pomyselnou hranicou co je problem. Cize co doska to original, aby akcelerator pracoval v co najsirsom spektre, logika sleduje rozdiel a podla toho sa snazi naladit k danej doske, ale aj to ma svoje omedzenie. Zaver ak to slape, netreba to riesit
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                Pekne video z Youtube


                Viac na http://www.mfilos.com/
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Mít kameru, udělám diametrálně jiný video. MFilose si považuju, je to expert na AmigaOS, ale k tomuto videu bych si dovolil trochu kritiky. Jaký žážitek jsem si s videa odnesl? Budu čekat na načtení pozadí 19 sekund (800x600 je fakt trápení), disk dává jen 1,3MB, hraje to módy, připojí se to na net.... No a? Vlastně to není o Fúrii, ale o trápení té jeho A600, do které by spíš potřeboval 68060.

                  Třeba teď jsem hrál UFO ECS a je to naprosto fantastické hrát s Fúrií než na základu. Má to FPU, takže ukázat něco s podporou (ano, myslím na Lightwave v5). A takových skvělých dem s krásnými efekty a dokonce texturovanými 3D scénami, to na mé A600 s Fúrinkou prostě zbožňuju. No a ještě sehnat Gayle 01 a vypíchnout naspídovaný IDE...
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    mna trosku zaraza ten LONG kabel..... mne to na 12cm kably viac nechodi ako chodi..... na 5cm to ide OK.
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                      mna trosku zaraza ten LONG kabel..... mne to na 12cm kably viac nechodi ako chodi..... na 5cm to ide OK.
                      Trochu som experimentoval a zistil som, ze ked sa na doske osadi terminator ako u scsi zariadeni, kabel moze byt dlhsi. Terminator spociva z odporov SMD 4x4 4k7, toto sa da dodatocne osadit aj na Rev1.

                      Co sa tyka rychlosti IDE, cim CompactFlash je kapacitne vacsia tym je pomalsia. Cize ak zapojeny na akejkolvek turbokarte CFku o kapacite 1GB tak bude rychlejsia ako 4GB, a ta zase rychlejsia ako 16GB. Myslim si, ze je to organizaciou bunie v karte a tiez ze CF nema cache ako Harddisk. Preto sa mi osvecil Microdrive Hitachi 4GB te ide ako diabol.
                      Naposledy upravil Boboo; 02.07.2014, 18:36:18.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Ahoj, dá se někde ještě objednat Furia EC020? Případně podobný akcelerátor pro A600? Měl bych zájem. Děkuji.
                        A500, A600, A1200, CD32

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Autorem citovaného textu je s4r Přejít na původní příspěvek
                          Ahoj, dá se někde ještě objednat Furia EC020? Případně podobný akcelerátor pro A600? Měl bych zájem. Děkuji.
                          Mozem ta dat na chvost do zoznamu
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                            Mozem ta dat na chvost do zoznamu
                            Pokud to je možné, tak mám zájem! Děkuji moc.
                            A500, A600, A1200, CD32

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Tak taketo spravy sa citaju najlepsie, hlavne ked uzivatel je Nemec

                              this evening i tested the new Furia.

                              It works perfect. Hitachi Microdrive works perfect, too
                              Many thanks for this great piece of hardware!
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Pokud to napsal někde na fóre tak hoď link .
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X