Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Zelene jsou uz davno unikaty tim, kdo je navrhl a zapajel .

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Tu je aj s cenou.

      MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Autorem citovaného textu je ObiWanKen Přejít na původní příspěvek
        To nie je realna cena, ta este nebola stanovena. S Premekom (fi. Lotharek) sme cez vikend riesili nejake komponenty ktore sa obtiazne zhanaju.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Aktualizacia zoznamu

          Secondhand Fúria na Amibay: https://www.amibay.com/showthread.ph...-rev2-for-A600
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            23:12 podaný inzerát a 00:01 první zájemce, druhý šel dříve spát a tak stihl projevit zájem až 07:51 no a třetí, ten se tam raději již ani nepíše .
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Ten třetí si počká, jestli to nové nebude cenově náhodou podobné. Čekám, že až se rozjede prodej naplno, tak bude plno inzerátů na ACA karty ;o)))
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Zalezi aku konecnu cenu nastavi Lotharek, tam ja dosah nemam je to v kompetencii vyrobcu. Momentalne to bude najvykonnejsia komercna karta na trhu pre A600, ak to chlapci prestrelia s cenou tak to nahra na smac ACA 620. Ta postacuje priemernemu uzivatelovi, cize kazda minca ma dve strany, druha vec je Ego pana J.

                Sucasne sa ACA 630 predava cca 230,- Eur a viac, s vykonnostnych testov je Furia EC020 nieco nad, cize tu bude nejaky faktor-X k cenotvorbe, ale to iba nahlas uvazujem.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  ACA 630 za 230e, to vazne ?
                  Osobne by som take peniaze za nu nedal. To uz fakt radsej MiST. Alebo A1200 s inou, lacnejsou ACA. U mna by bol strop za Furiu niekde okolo 160e, samozrejme nielen za nu ale aj ostatne turba. Ale na druhej strane mozeme byt radi ze sa nieco vyraba a mozno na zapad od CSSR to tak vela nieje. Teraz som fakt rad ze si nam Boboo Furie doprial za "facku". Dik.
                  MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    Ono treba u me nejde jen o cenu, ale i o to, ze mam kartu primo od autora. Asi takhle - "Pepicku, nevymenim ti Furii od Borise za Furii Premka, protoze Boris je nejmene za 3 Premky" .

                    Komentovat


                      Zkoušel jsem Dooma, kvůli tomu koprocesoru a jakej bude rozdíl mezi verzema ADooma, ale nic moc, je takové spíš nehratelné. Ale pak jsem zjistil, že amigácká klasika Gloom podporuje ECS EHB a vskutku to jede parádně! Buď 1x1 na poloviční okno, nebo 2x1 na full screen to jede plynule. Takže příště pánové na Prase žádného Stunts, ale Glooma dáme po sériáku na coop ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Myslím že i NEMAC IV by měl jet na ECS.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Obdrzal som info, ze vzorky Furie su hotove, Lotharek vsak cakal pokial sa zotavim a vratim z nemocnice. Dufam, ze v najblizsich dnoch dostanem par vzoriek na test.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            Prve kusy z vyrobnej linky

                            Od Premka som dostal fotky, prvych kusov Furie z vyronej linky, vysledok je skutocne profesionalny
                            Dosky nie su este vyrezane do finalneho rozmeru.
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: FullSizeRender.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 75,9 KB
ID: 108178
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Paradni prace! Az budou dostupne, tak bych mel o jednu zajem, jak jsem tu jiz pred casem psal. Turbinka by moji holce tuuuze slusela
                              A500, A600, A1200, CD32

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Autorem citovaného textu je s4r Přejít na původní příspěvek
                                Paradni prace! Az budou dostupne, tak bych mel o jednu zajem, jak jsem tu jiz pred casem psal. Turbinka by moji holce tuuuze slusela
                                Tieto karty budu k dispozicii iba na e-shop www.lotharek.pl a www.retroami.com.pl
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X